Ультразвукове дослідження, це один з сучасних способів діагностики, який допомагає виявити можливі проблеми, захворювання або збої в роботі органів, а УЗД вагітним роблять, щоб визначити стать дитини та подивитися його розвиток. УЗД роблять фактично кожному органу - УЗД щитоподібної залози, УЗД надниркових залоз, узд підшлункової залози і т. д. Але для чого робити УЗД? Призначити зробити УЗД лікар може при підозрі на будь-які запальні процеси, або скарги на болі в животі, нирках, печінці, слабкість, ущільнення живота або зміну його розмірів, гіркота у роті.

Підготовка до УЗД

Найчастіше узд львів ціни робиться на порожній шлунок, до лікаря з собою потрібно взяти рушник та простиральце. Якщо будуть які-небудь додаткові вимоги, лікар вам неодмінно повинен про них повідомити, також лікар повинен заздалегідь повідомити вам вартість УЗД, якщо це дослідження платне.

Проходження УЗД

1)Якщо Ви прийшли у центр літотрипсії львів на УЗД черевної порожнини, то запам'ятайте, що його тривалість повинна бути не менш ніж 15 хвилин, оскільки за менший час провести дослідження неможливо.

2)Перед процедурою лікар обов'язково повинен запитати вас про скарги.

3)Побачити каміння розміром менше 4 мм на УЗД фактично неможливо, тому такий діагноз, як пісок в органі, після УЗД поставити не можна.

4)Якщо у висновку написали, що дослідження не точне через наявність газу в кишечнику, а ви не відчуваєте здуття живота, то перед вами поганий фахівець.

5)Оглядаючи печінку, лікар обов'язково побачить жовчний міхур та шлунок, а оглядаючи підшлункову, побачить стан кишковника. Тому, якщо ви при їх дослідженні поставите питання про сусідні органи, лікар повинен змогти відповісти на них.

Сучасний спосіб діагностики, як УЗД, допомагає виявити патологічні порушення в ранній стадії їх розвитку, виявити збої у функціонуванні внутрішніх органів, а також встановити вагітність та дізнатися стать свого майбутнього малюка. Наприклад, дослідження черевної порожнини допомагає діагностувати захворювання внутрішніх органів, тим самим запобігаючи розвиток гострої їх фази. УЗД щитовидки дає можливість виявити ендокринні порушення, які можуть негативно вплинути на перебіг всіх процесів в організмі. Аналіз сечостатевих органів потрібен для виявлення можливих запалень у цій сфері. Крім цього, ультразвукова діагностика молочних залоз у жінок дозволяє вчасно зайнятися лікуванням таких серйозних патологій, як мастопатія та онкологічні захворювання.

Сподіваємося, що тепер Ви розумієте для чого робити узд і прийшовши на прийом до лікаря зможете визначити хто перед Вами дилетант або професіонал.