Не всі люблять процес покупки автомобіля. Це досить непроста задача. Проте, придбання машини в певний момент стає необхідністю, з якою кожен має зіткнутися. Щоб заощадити гроші та зробити хороший вибір, потрібно дотримуватися певних правил.

В першу чергу потрібно запитати себе, скільки грошей ви здатні витратити на покупку автомобіля. Якщо ви берете машину у кредит,  дивіться, щоб щомісячний платіж за автомобіль не перевищував більше 20% від заробітку за місяць. Багато людей купують дуже дорогі автомобілі і потім не можуть зв'язати кінці з кінцями.

Важливо визначитися, для чого саме ви купуєте машину. Деяким вона потрібна для того, щоб підкреслити статус. Багато хто купує автомобіль для себе і своєї сім'ї, щоб було комфортно в ньому пересуватися. В такому випадку можна подумати над тим, щоб купити автомобіль другого ешелону, але надійного. Варто вибрати декілька автомобілів, які будуть відповідати потребам та бюджету, а також критеріям надійності, популярності та доступності. Моделі, які підійдуть для обох цілей, ви зможете доглянути в «Віннер Автомотів». На winnerauto.ua представлені машини Land Rover, Ford, Jaguar, Volvo.

Враховуйте, що завжди можна придбати машину з пробігом. Причому, «Віннер Автомотів» теж готовий запропонувати такий варіант. Це більш надійний спосіб, ніж покупка машини з рук.

При покупці підтриманого автомобіля важливо враховувати пробіг, експлуатаційні показники, загальний стан, щоб знайти потрібну машину. Підтримані машини зазвичай вже оснащені автосигналізацією і іншим корисним обладнанням. Можуть бути тюнінгованими.

Якщо ви купуєте автомобіль з рук, то потрібно дивитися історію цього автомобіля, щоб дізнатися, чи не був він у аварії, з якої причини ремонтувався.  Потрібно перевірити також базу машин, які знаходяться в угоні. При покупці в перевіреному салоні, таких проблем не виникає. Всі машини вже перевірені фахівцями.

При купівлі у власника можна попросити завести машину до механіка для огляду і пошуку несправностей. Продавець може відмовити, що буде свідчити про явні проблеми, яких можна уникнути, відмовившись від угоди.

У «Віннер Автомотів» можна влаштувати тест-драйв. Це дасть зрозуміти, в якому стані автомобіль, чи підходить він в управлінні.

В результаті всього цього настає момент укладення саме угоди. При цьому потрібно дотримуватися всіх обов'язкових умов договору купівлі-продажу. Потрібно переконатися, що є страховка, що платіж, який ви оплатили, є остаточним і всі права на автомобіль продавець передав.