На лікування до Трускавцю з усіх кінців світу з'їжджаються люди, яким необхідно подбати про своє здоров'я. В основному, тут лікують хронічні запалення та інші негативні процеси в нирках, сечокам'яну хворобу, печінку та жовчовивідні шляхи, шлункові захворювання. Сам курорт Трускавець з кожним роком все більше набуває європейський лиск і наближається за рівнем до шановним лікувальних курортів Швеції та інших європейських країн. Тут відкривається все більше барів, дискотек і клубів, а також кав'ярень і магазинів. Відпочити з європейським комфортом ви зможете у готелі «Лісова пісня», детальніше про нього читайте на lisova-pisnia.ua/ua.

Чому люди, що бажають позбутися від перерахованих захворювань, відправляються на лікування в Трускавець? Тут є два важливих зцілювальних чинники: мінеральні води, «гірський віск» - озокерит.

Лікування в Трускавці засноване на принципах грязе - і теплолікування, фізіотерапії, аеротерапії і такому популярному методі, як бальнеотерапія. Бальнеотерапія – це лікування через прийом мінеральних ванн, а також вживання мінеральних вод всередину.

Основна вода курорту Трускавець, яка використовується в лікуванні нирок, сечо - та жовчогінних шляхів - «Нафтуся». Вживання такої води призводить до зникнення запальних процесів в органах, відходу піску і невеликих каменів, які порушують нормальне функціонування нирок, а також до зниження ризику їх повторного виникнення. Крім того, цілющими властивостями володіють води з джерел «Софія» і «Марія».

Ще одне місцеве багатство – озокерит, який нагадує зовні і по своїм властивостям віск, однак має більш вираженими тепловими властивостями. Озокерит широко використовують у лікуванні хребта і суглобів, а також пневмонії, гастриту, холециститу, хронічних вушних хвороб, захворювань носа, периферичних судин кінцівок (на початкових стадіях) і при інших захворюваннях.

Розташований Трускавець в долині передгір'я Східних Карпат, на відстані 100 кілометрів від Львова. Дістатися сюди можна зі Львова на автобусі, час у дорозі становить близько двох годин. Клімат у Трускавці досить вологим і помірно теплий. Так, у найхолоднішому для тутешніх місць місяці січні температура рідко опускається нижче мінус 6 градусів за Цельсієм. У той же час у липні середня температура становить близько 18 градусів тепла, так що навряд чи Вам буде тут дуже жарко. Саме теплу і суху пору року в Трускавці – осінь, особливо вересень. Мабуть, для теплолюбних людей це найкращий час для лікування в Трускавці.