Косметична промисловість не перестає розвиватися. Полиці магазинів, інтернет-майданчики пропонують безліч варіантів. Яскрава упаковка, приваблива ефективність, яскрава реклама щодня закликає нас купувати величезну кількість косметичних засобів, які, можливо, і не стануть у нагоді в майбутньому.

Недосвідченій людині складно визначити місце покупки, бренд косметики, вибрати набір для комплексного догляду за шкірою. Мас-маркет чи професійна косметика обіцяють ідентичний ефект, але що справді працює на практиці і даватиме результат? Якщо Ви досі не знайшли оптимальних засобів для догляду, рекомендуємо ознайомитися з поданою нижче інформацією.

Інтернет-магазин косметики ONE LOVE COSMETICS пропонує широкий асортимент професійної косметики від всесвітньо відомих брендів!

Опис косметики

Щоб виділити основні відмінності професійної косметики від мас маркету, потрібно більше вивчити обидва сегменти. Що означає мас-маркет? Чи можна знайти хорошу та дешеву косметику? Чи залежить якість від ціни гроші? На ці запитання ми знайдемо відповіді.

Мас-маркет

Модне словосполучення мас-маркет прийшло до російськомовного населення відносно недавно, його часто вимовляють по телевізору, використовують в інформаційних статтях та побутових розмовах. Мас-маркет поєднує величезний сегмент ринку, де виробляються та продаються кошти для масового споживання. Це популярні бренди, що постачають на полиці магазинів декоративну та доглядову косметику за «зручними» цінами для покупців.

Немає строгих рекомендацій щодо вибору сегмента, необов'язково дотримуватися строго преміум продукції або аптечних товарів. Важливо, щоб препарати працювали та давали результат. Більше щастить володаркам нормальної шкіри, яка не має проблемних ділянок, лущень, вікових змін. Дівчата з таким типом не запитують, чим відрізняється професійна косметика від звичайної. Їм підходять поширені кошти, тому про вибір професійного спрямування вони не замислюються.

У чому насправді головна відмінність? Виробництво масової продукції поставлено на потік, у складі зосереджена дуже невелика концентрація діючих компонентів. Яскраві заголовки та великий список корисних впливів – звичайне перебільшення. Благотворний вплив забезпечує регулярне очищення та зволоження. При явних проблемах зі шкірою малоконцентрованих складів із звичайних магазинів, швидше за все, буде недостатньо. Підтримувати нормальний стан шкіри популярними засобами можна, а ось позбутися акне, зморшок, пігментації бюджетною косметикою не можна.

Професійна косметика

Головне, чим відрізняється професійна косметика від мас маркету – концентрація діючих речовин. Явного позитивного ефекту від розповсюджених бюджетних коштів чекати не варто. Їх використовують для підтримки нормального поверхневого стану шкіри, при цьому рідко подібні склади можуть завдати будь-якої шкоди красі та здоров'ю. Це зумовлено тим самим незначною концентрацією компонентів.

Професійний сегмент має важливу роль у індустрії краси, у косметології.

Фахівці з догляду за шкірою працюють тільки з перевіреними професійними засобами, оскільки саме вони мають такі ознаки:

- Конкретний вплив. Кожен препарат проводиться з урахуванням реального на конкретну проблему. Склад розробляється ефективного впливу певний тип шкіри.

- Доведена ефективність. Виробник зазвичай тестує свою продукцію, підтверджує її ефективність клінічно.

- Широкий вибір. Кожен засіб розрахований на конкретну проблему чи обмежений комплекс недосконалостей, у лінійках виробників безліч дієвих варіантів.

- Великі обсяги. Найчастіше виробники відпускають свою продукцію професійного спрямування в упаковках великого обсягу. Це забезпечує зручність у межах кабінетів, салонів краси, підвищує можливість використання її будинку, сприяє приватному придбанню.

Головна виграшна відмінність професійної косметики від магазину професійної косметики One Love Cosmetics – висока концентрація компонентів. Якість все ж таки залежить від вартості товару, рекордно економні пропозиції не можуть дати хорошого результату, оскільки витрачені кошти на виробництво не дозволяють внести до складу якісні та достатні компоненти. Отже, робота таких препаратів буде недостатньою, малопродуктивною.