М'які меблі - це елементи інтер'єру, які впливають на характер будівлі. Варто, відповідно дбати, щоб після багатьох років все ще виглядало як нове і привабливо. Як зробити так, щоб довгий час захоплюватись кольором і фактурою оббивки?

    Зараз дерев'яні меблі для вітальні купити (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/vitalni/) можна на досить довгий термін, якщо ми будемо піклуватися про них регулярно вони будуть служити нам багато років. В даний час на ринку існує широкий спектр специфічних, призначених для очищення меблів засобів. Але як серед багатьох вибрати кращий? У практиці щоденного догляду бажано використовувати препарати, призначені для різного типу оббивки, для кожної свій засіб. Один тип засобів використовують для покриття з велюру, а інший для м'якого гарнітуру зі шкіри. Доступні сьогодні піни або порошки прості у використанні, а головне, ефективно очищають і захищають меблі від забруднення.

     Дерево це основа конструкції меблів. Цей натуральний матеріал також з'являється в таких видимих елементів, як рами, ніжки або підлокітники. Перед тим як купити дерев'яні столики для вітальні (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/stoliki-1/) треба знать що, потрібно уникати сильних миючих засобів. Сильні миючі засоби можуть заподіяти багато шкоди, наприклад, знебарвлення і плями на поверхні меблів. Також не підійде чистка за допомогою великої кількості води, так як зайва волога може привести до виникнення різного роду дефектів, наприклад, у вигляді тріщин або опуклості в структурі меблів. Дерево найкраще протерти злегка вологою тканиною, пам'ятаючи про точний протерти. Також варто застосовувати консерванти. Вирішивши їх вибір, треба приділяти увагу, яких поверхонь вони призначені, матових або глянцевих.

    Шкіряні меблі

     Шкіряних меблів ніколи не слід мити водою. Наявність пил на цьому типі меблів бажано протерти за допомогою сухої тканини. Один раз на якийсь час варто обробляти шкіряний диван або крісла із спеціальним консервуючим засобом, таким як, наприклад, стеариновий крем. Завдяки відповідному засобу, меблі зберігають інтенсивні, яскраві кольори і більш стійкі. Також варто регулярне технічне обслуговування. Шкіряне крісло або диван надають приміщенням рішучого характеру. Правильний догляд зробить так, що вони будуть нам служити роками - підкреслює магазин інтеріо сторі львів (http://www.interiostory.com.ua/).