Як правильно вибрати дорожню сумку, щоб у дорозі було легко та комфортно, а речі та документи були в порядку та швидкій доступності? Скористайтеся кількома простими порадами.

  • Сумка повинна бути одночасно компактною та місткою. Ідеальним варіантом будуть додаткові блискавки, розстебнувши які можна збільшити обсяг виробу. Для розміщення габаритних речей зручно, якщо внутрішнє відділення не матиме перегородок.

Обтічні форми, відсутність зовнішніх ременів, мінімум об'ємного декору – все це допоможе зручно розташувати сумку на полиці, у відділенні або спеціальному осередку. Ви будете впевнені, що ваш багаж ніде не застрягне, не зачепиться.

Дно сумки має бути жорстким, що не піддається деформаціям. Коліщатка - злегка втоплена в корпус виробу. Чим більший діаметр коліщаток, тим більшою буде прохідність сумки, що дуже важливо взимку під час перевезення багажу по снігу або переміщення по нерівній місцевості.

  • Звертайте увагу на функціональність, робочий стан замків, заклепок, липучок та інших застібок. Добре, якщо модель має фіксатор блискавки або кодовий замок.

Рядок швів повинен бути рівним, безперервним і рівномірним, без ниток, що стирчать.

  • Висувна ручка потрібної довжини та форми, ручки для перенесення, внутрішні відділення для документів, телефону, гаманця, планшетного комп'ютера або ноутбука – все це зробить сумку зручною та місткою.

При частих авіаперельотах незамінною деталлю буде кольоровий принт, який допоможе швидко побачити ваш багаж на стрічці видачі.

Оптимальним для сумки на коліщатках буде темний колір корпусу. Матеріал, з якого виготовлено виріб, має бути водонепроникним.

  • Вибирати дорожні сумки на коліщатках краще від відомих виробників, про продукцію яких є безліч позитивних відгуків. Як правило, брендові товари відрізняються гарною якістю, стильним, модним виконанням, функціональністю та зручністю.
  • Зручною для відряджень та ділових поїздок стане сумка, в якій розмістяться предмети гардеробу, засоби особистої гігієни, канцелярське приладдя, документи, ноутбук. Для сумок такого типу характерна наявність кількох містких відділень та кишень, відділів та спеціальних затискачів для дрібних предметів. Зручно і практично, якщо, крім основної блискавки, дорожня сумка має широкий клапан, що забезпечує захист вмісту від намокання.
  • Віддавайте перевагу виробам із натуральної шкіри або водонепроникних синтетичних матеріалів. Оптимальним варіантом стане саквояж, рюкзак на колесах, модель для пікніків із спеціальними відділеннями для їжі та речей.
  • Віддавайте перевагу виробам із міцних, водонепроникних матеріалів із добротною фурнітурою та міцними швами. Наявність плечового ременя з фіксатором, широкі, м'які лямки, накладні передні та бічні кишені, місткі відділення – все це також має бути у зручній сумці для коротких поїздок.

Купуючи сумку, обов'язково приміряйте її, пройдіться по магазину, переконайтеся, що з нею буде зручно та комфортно. Так вам вдасться зробити найкращий вибір на кожен день, для подорожей та робочих відряджень.