Важко знайти компактний і водночас якісний лептоп з привабливим дизайном. Однак компанії Apple вдалося створити повноцінну серію – це Macbook Air, замовити недорого який можна онлайн не лише у Львові. В Україні запропоновано демократичну ціну на дані ноутбуки, що дозволяє вибрати найбільш підходяще покоління – М1 або М2.

MILtdv0yUiVqJCOiLaXgWdPk22-uK6Sd7TwZXQV3boSDxoi7fWPdiMaD9pB0ZrFIYwDIOP2SxaqEuJFXEbPCDkqouxuVBZcBCEuRIIxz8DvbS466d83saQLmuJtQf4M5bpG4aFRwOQqf_Rhz2CNsbsI

Macbook Air на процесорі М2

Такі лептопи вважаються одними з найбільш компактних, мобільних у світі з необхідним набором робочих характеристик для вирішення різноманітних завдань.

Для кого призначено Macbook Air?

Починаючи з 2020 року популярність Macbook Air залишається на висоті. Незважаючи на вихід новинок, що працюють на чіпах М2, перші моделі не втрачають своєї колишньої актуальності серед шанувальників «яблучної» техніки.

_XmJJshKMoFh3_BWQGT9AG0cG666MvpX17gJWUMf0utlCTojGbg97u9FxvrnqAPHFXP_rhPT_FoBpzbo43VCHnGJ-TM2S9gMVMPYTqdbnPuIV5IR9gSR_s9UhkLDxyTKbaLuVI5DfbPzYAdHkpM8SsI

Ультратонкий Macbook Air на М1

Представлені лептопи часто вибирають для:

 • роботи в офісі або поза домом (завдяки компактним габаритам, лептоп зручно переносити з собою);
 • навчання (школярі, студенти);
 • виконання графічних завдань;
 • обробки фото-, відеоконтенту;
 • інших популярних видів діяльності.

Такий Макбук відомий серед фрілансерів, людей творчих професій, яким важливо мати під рукою зручного, легкого та швидкого ПК.

Базовий набір робочих характеристик

Розглядаючи останні моделі Macbook Air, можна скласти список базових робочих характеристик, про які важливо пам'ятати при покупці:

 • Дисплей. Популярна модель Macbook Air 14 відрізняється розміром екрану 13,6 дюйми. За основу було використано сучасну матрицю Liquid Retina, а показники яскравості досягають 500 ніт. Якщо порівнювати дані параметри з минулими моделями (М1), вони виявляться трохи нижчими: наприклад, максимальна яскравість досягає 400 ніт.
 • Процесор. Висока продуктивність лептопа – це досягнення потужних процесорів. Розробники використовують 8-ядерний центральний та графічний чіпи, а також 16-ядерну систему Neural Engine. Кожна нова модель одержує необхідну порцію вдосконалених характеристик.
 • Пам'ять. У продажу є моделі з 8 Гб «оперативки», а також можна придбати покращені конфігурації на 16 Гб або на 24 Гб.
 • Зовнішній вигляд. Дизайн Макбуків Еір трохи нагадує дизайн Pro-версій – стриманий та водночас стильний. При цьому відзначають меншу кількість портів, оскільки було зменшено габарити ноутбука. Відсутність скошених граней додає деякої естетики у зовнішній вигляд лептопу.

ylpF5Px9jbvmzZnI8jZvhYf7Xg__Nid0Bi1kuMlb4W38hEInvO4RTWh2vcQZItQol6lwiWY36vf_aE52rkPnbY5CsEhe3CZRn5E7mydiGtPcd1G8E9P01PLEvz0CfuhqIZ4NpJlOf3L7WRJiIwcM_wQ

Macbook Air 2019 року

У продажу для користувача доступні лептопи в різних кольорах. Окрім стандартних золотистого та сріблястого, розробники також додали й кілька нових варіантів – космічний сірий, зіркова ніч та інші.

Три причини вибрати Macbook Air

Причини вибору саме Macbook Air багато в чому є індивідуальним рішенням кожного користувача. Однак можна виділити три об'єктивні причини, з яких слід придбати техніку Apple, вибираючи між macOS і Windows:

 1. Першою причиною є сучасна та зручна ОС – macOS. Розробники регулярно стежать за актуальними оновленнями, додаючи безліч корисних функцій для стабільної роботи необхідного набору додатків.
 2. Клавіатура та трекпад. В останніх моделях компанія переглянула дані елементи, розглядаючи їх з точки зору зручності та комфорту користувача.
 3. Високий рівень безпеки, конфіденційність особистих даних. У Macbook Air використовується датчик Touch ID вбудованого типу, який відповідає за можливість оперативного розблокування лептопу за допомогою відбитка пальця.

Серед додаткових переваг та причин покупки відзначають також і застосування фірмових процесорів, мінімальна вага. Сьогодні новинки важать не більше 1,5 кг, а їх товщина досягає до 1,61 см. Такі ноутбуки справді легкі, практичні та портативні.