Якщо зважати на вартість нової техніки, то немає нічого дивного в тому, що люди роблять покупки на вторинному ринку. Ціна б/в ноутбуків значно нижча, ніж нових аналогів, а якість нічим не гірша. Щоб підібрати потрібну модель, потрібно визначитися з типом ноутбука:

  • Офісний – доступні моделі, що використовуються для роботи в офісних програмах;
  • Домашній – прогресивніші моделі, що дозволяють працювати з великими програмами;
  • Ігровий – техніка має потужний процесор, відеокарту та збільшений розмір оперативної пам'яті. Таке рішення дозволить комфортно працювати в програмах, отримуючи відмінну якість картинки;

В інтернет-магазині https://gazik.ua/ пропонується широкий вибір техніки за доступною ціною.

Особливості вибору б/в ноутбука

Підбір технічних параметрів – основне завдання, з яким потрібно впоратися. Ніхто не може точно знати, з якими програмами доведеться працювати, тому запас продуктивності потрібно брати до уваги. Також потрібно визначитися з:

  • Розміром екрана;
  • Продуктивністю процесора;
  • Об'ємом оперативної пам'яті;

Технічні параметри мають велике значення, якщо знати, що за ними ховається. Наприклад, ноутбук із великим дисплеєм зручний у використанні, але такий розмір екрану навантажує акумулятор, тому автономність мінімальна. Так само, потрібно перевірити процесор, що впливає на продуктивність. Якщо вам потрібний ноутбук для ігор, то потрібно вибирати нові модифікації від Intel. Потрібна техніка для дому? Тоді можна підібрати менш продуктивні, але енергоефективніші процесори.

Мінімальний розмір оперативної пам'яті має бути не менше 4 Гб. Вкладки, що працюють у пошуковику, програми – вимагають свого місця в оперативній пам'яті, тому для комфортної роботи потрібно купувати ноутбук з найбільшою кількістю оперативної пам'яті. Крім обсягу, значення має покоління оперативної пам'яті. Актуальністю користуються значення вище за DDR3.

Що потрібно знати про сховище даних?

Якісний ноутбук повинен мати накопичувач із високою швидкістю. Найкращим буде SSD. Але, вартість одного ГБ на такому диску значно більша за той самий обсяг на HDD. Швидкість диска вплине на оперативність відкриття даних. SSD буде практичним рішенням з питань оперативності роботи, а HDD потішить комфортом використання в офісних умовах. Який варіант вибрати? Залежить від цілей та завдань, з якими доведеться працювати.

Уживаний ноутбук чи новий?

Комп'ютерна техніка має високу вартість, тому багато хто робить покупку на вторинному ринку. Потрібно знайти відповідального продавця, який пропонує якісний товар, і тоді проблем не виникне. Перед продажем, техніка перевіряється, що унеможливлює можливі ризики. Купуючи в перевіреному місці, можна говорити про те, що це гарне рішення, яке дозволить заощадити гроші. У продажу можна знайти моделі, які візуально та технічно нічим не відрізняються від нових.