Шукаєте, розвиваючі іграшки для дітей? Українська компанія ІГРОТЕКО пропонує чудовий асортимент «розумних» та дуже якісних іграшок, які, завдяки використанню виключно натуральних матеріалів під час виготовлення, можна справді віднести в категорію «ЕКО».

Чому саме ІГРОТЕКО

Зараз в Україні дерев'яні розвиваючі іграшки пропонують різні виробники. Але асортимент ІГРОТЕКО явно виділяється на загальному тлі.

Перше, що привертає увагу – використання деревини в якості основного матеріалу. А ось на відсутності клею та хімічних барвників зробимо наголос додатково.

Це значно підвищує екологічність іграшок, а відсутність загострених деталей та кутів

додатково підвищує безпечність, що характеризує загалом натуральні дерев’яні іграшки.

Також не завадить акцентувати ще на одній беззаперечній перевазі пропозицій від виробника ІГРОТЕКО. Полягає вона в розробці асортименту за різноманітними перевіреними розвивальними методиками (перевага надається Монтессорі, але й багато інших також використовуються).

Тож, будь-які розвиваючі іграшки для дітей з каталогу не просто забезпечить дитині щасливі емоції від отримання дарунка. Вона стане важливою частиною його розвитку та навчання, які будуть відбуватися легко, непомітно, проте дуже ефективно.

obyraimo-ihrashky-rozumno-81259662102587.webp

Як обирати іграшки для дошкільнят розвивальні

Пропозиції для малюків різного віку та рівня підготовки зібрано на сайті.

В асортименті гарантовано можна підібрати цікаві дерев'яні іграшки для дітей:

  • 1-2;

  • 2-3;

  • 4-5 років.

Дитячі розвиваючі іграшки в Україні все популярніші.

А додатково ІГРОТЕКО стабільно та гідно представляє на міжнародних ринках нашу країну. Такі розвивальні іграшки для малюків за кордоном також користуються популярністю та попитом.

Особливих рекомендацій відносно використання та догляду за товарами ІГРОТЕКО немає. Всі дерев'яні іграшки Монтессорі обов'язково проходять спец обробку сертифікованими розчинами, які чудово захищають натуральний матеріал від мікробів та шкодників. А ще такий підхід значно подовжує тривалість використання виробу.

Особливого догляду товари від ІГРОТЕКО не потребують. Цілком достатньо час від часу протирати поверхню вологими серветками.

Тож при виборі слід орієнтуватися лише на свій смак та потреби дитини. Хвилюватися та вивчати додаткову інформацію про безпечність немає сенсу.

Обирайте розвиваючі іграшки з доставкою по Україні

Виробник Ігротеко з 2010 року активно працює у Львові, користуючись попитом по всій країні та за кордоном. Іграшки виготовляють не просто з деревини, а виключно з бука карпатських лісів. Тобто вони не лише екологічні та безпечні, а ще й надійні, й витривалі.

Будь-яка деталь ретельно відшліфовується, а вже потім покривається еко-фарбою.

Але що ж обрати? Які купити дерев'яні розвиваючі іграшки?

Якщо дитина ще мала, почніть з об'ємних пазлів, що зручно розміщуються на спеціальній планшетній дошці. До речі, їх, якщо буде бажання, можна згодом самостійно розмалювати, розфарбувати.

Розвиваючі іграшки з дерева купити в Україні дітям від 5 рочків можна з серії «Фантазія». Це конструктори, особливість яких в тому, що з різних наборів можна продовжувати збирати один об'єкт, або доповнювати основну споруду додатковими. Допомагає в цьому альбом зі спеціальними завданнями для розвитку.

Прямо зараз можна онлайн продивитися дерев'яні дитячі іграшки. Купити оптимальний варіант вийде, якщо відсортовувати чисельні пропозиції за віком дитини та іншими параметрами, щоб спростити та пришвидшити вибір.

Радимо класти у «кошик» все, що подобається, тобто іграшки з дерева, конструктор тощо, а потім сортувати. Бо вибір неймовірний.

Впевнені, розвиваючі дерев'яні іграшки для дітей – саме те, що ви давно шукали для свого малюка чи на дарунок. Обирайте прямо зараз! Створюйте безпечний фундамент для всебічного розвитку дитини, піклуйтесь, щоб гра проходила цікаво та корисно! Компанія ІГРОТЕКО без зупинки працює для вас!