Власними інноваційними розробками свого потенційного споживача хочеться здивувати кожному виробнику хорошого спортивного взуття, використовуючи при виробництві кед і спортивних кросівок досконаліші і технологічні матеріали, які при пошитті забезпечують оптимальний результат. І винятком не є відомий всесвітньо виробник спортивних товарів і екіпірування Nike, перебуваючи постійно в тренді. У цьому можна переконатися, якщо у Кам'янці-Подільському купити кросівки за посиланням аир максы.

Проміжна підошва є найважливішою частиною, складовою будь-яких якісних кросівок, оскільки саме цей взуттєвий елемент покликаний пом'якшувати всі перевантаження і удари, амортизацію підошви, а також гарантувати стійкість стопи. Різні матеріали можуть використовуватися сьогодні при виробництві цього важливого елемента. Йдеться про найлегшу піну - Філон (матеріал має гранульовану будова, що дозволяє надавати будь-яку конфігурацію підошві), що володіє чудовими амортизаційними характеристиками; самий твердий і щільний матеріал - поліуретан, який відрізняє підвищена міцність; суміші гуми і филона - Філайт, який являє собою між вище переліченими матеріалами щось середнє. Філайт застосовується найчастіше при виготовленні разом з підметками проміжних шарів підошов, що дозволяє домогтися зменшення ваги кросівок і збільшення їх еластичності.

Що стосується основної частини підошви, то цей елемент спортивного взуття, яке реалізується в магазині beshop.com.ua, являє собою перший рівень амортизації і покликаний відповідати за забезпечення надійного зчеплення з поверхнею. Адаптуватися підошві не тільки до всіляких поверхонь, але і до різних рівнів навантажень, які спортсмен відчуває в певних видах спорту, дозволяє велика різноманітність протекторних малюнків. Наприклад, сьогодні для бігових кросівок при виробництві основної підошви використовуються синтетичні надміцні матеріали, такі як BRS 1000, зі збільшеним рівнем вмісту вуглецю.