При виборі рідини для pod-системи потрібно враховувати ряд параметрів. Важливою є також коректна робота самого пристрою, адже від цього залежить кількість пари, яскравість смаку, швидкість насичення. При виборі рідини потрібно враховувати потужність пристрою, опір випарника та тип заправки. Жижа для пода зазвичай виготовляється на основі сольового нікотину.

Більшість стандартних подів мають малу потужність і простий монолітний картридж із невеликою спіраллю та затяжкою тугого типу. Девайс видає невелику кількість пари, тому насичення нікотину відбувається рівномірніше. Ідеальним співвідношенням компонентів для рідини для вейпу є пропіленгліколь/гліцерин = 50/50.

Чим звичайний нікотин відрізняється від сольового?

Як уже зазначалося, для подів ідеально підходить сольова рідина. Коли йдеться про солі, звичайно ж, не мають на увазі звичайну сіль. Мова про спеціальний склад, отриманий шляхом окислення звичайного органічного нікотину. PH виходить набагато нижчою, ніж у органічного, на рівні 6,5-7 одиниць. Склад також відрізняється високим рівнем очищення 99,9%.

Переваги сольової рідини

Жижи для пода хороші тим, що максимально точно імітують звичайне куріння. Навіть якщо у вас стійка звичка до тютюну, сольові рідини дозволять швидко перейти на вейпінг. Серед іншого слід зазначити такі:

  • Швидко вгамовує спрагу нікотину, всього 7-8 секунд.
  • Невеликий об'єм пари, що робить паріння безпечним і непомітним для оточуючих.
  • Через високу дозу нікотину, рідини на сольовому нікотині вважаються економнішим варіантом.
  • Відсутній ефект роздратованого горла.

Де купити рідини для pod-системи?

Замовити рідину для поду найвигідніше можна в інтернет-магазині. Обов'язково перевірити відгуки про цей магазин. Наприклад, чудові відгуки має вейпшоп Vaper`s Lab. Більш детальну інформацію про нього можна дізнатись купить жижу