При розробці власного саду садівникам потрібно керуватися кількома правилами під час вибору дерев, квітів та чагарників. Потрібно обирати різноманітні рослини, завдяки яким ділянка буде виглядати цікавою та привабливою. Фахівці радять саджати рослини різних форм, розмірів, кольорів та текстур для того, щоб створити візуальний інтерес. Велике значення має якість посадкового матеріалу, адже саджанці та насіння, придбані у надійних постачальників, гарантують хорошу схожість, зростання, врожайність, стійкість до шкідників і бур'янів, відповідність сорту, що виріс, із заявленим при покупці. Популярний серед початківців та професійних садівників та городників магазин саджанців «Сади Буковини» пропонує рослини, вирощені у власних розплідниках під наглядом професійних садівників з дотриманням усіх правил поливу, обробці від шкідників та хвороб. Звернувшись за номером телефону, вказаному на сайті, можна поставити запитання щодо вибору рослин, догляду за ними, їх правильному розташуванні на ділянці.

Асортимент саджанців

При виборі дерев та чагарників потрібно враховувати їхні потенційні розміри, тому що вони з часом ростуть та розвиваються, щоб не заважали одне одному. Великий асортимент саджанців у магазині «Сади Буковини» надає можливість створити на ділянці гармонію між високими та низькими рослинами, між декоративними та практичними. Пропонуються наступні саджанці:

  • Плодових дерев більше 15 культур, серед яких, окрім вже добре відомих яблук та груш, є нектарін, обліпиха, кизил та багато інших
  • Колоновидних дерев різних популярних культур
  • Горіхів: мигдалю, фундуку, волоського горіху та американського горіха Пекан
  • Ягідних кущів більше 10 культур, а також комплекти з декількох культур
  • Троянд: англійських, бордюрних, піоновидних, плетістих, чайних, гібридних, штамбових
  • Декоративних дерев, серед яких є платани, сакура, магнолія, липа та інші
  • Декоративних чагарників більше 40 рослин, серед яких такі незвичні як гінко гілоба, різнокольорові сніжноягідники та піраканта
  • Хвойних рослин

У інтернет-магазині «Сади Буковини» проводяться сезонні акції та розпродажі, за якими можна придбати рослини за меншу вартість. Також великою популярністю серед покупців користуються вже готові зібрані набори, у складі яких пропонуються декілька рослин. Придбати такі набори можна за меншу вартість ніж при покупці кожної рослини окремо.