Багато хто з покупців, котрі свого часу хочуть дешево купити золото, наприклад, в ломбарді, можуть шукати відповідь на запитання «А чим саме відрізняються 583 та 585 проби золота?». Додатково їх також цікавить і момент характерних їм (зазначеним пробам) переваг. Якщо і ви свого часу замислювалися про це, тоді наш сьогоднішній матеріал для вас. Далі пропонуємо вам разом із нами детальніше розглянути переваги та відповідно відмінності цих проб золота. Буде цікаво та корисно тому обов'язково знайдіть кілька хвилин вільного часу для знайомства із цим матеріалом.

Про що варто знати?

583 та 585 проби є однаково високими пробами золота з багатьма спільними характеристиками. Правда перша від другої все ж відрізняється за кількістю домішок дорогоцінних металів. Давайте для початку поговоримо про вагомі особливості 583 проби золота. Зокрема серед них окремо можна виділити:

  • В 583 пробі золота міститься 58,3% чистого золота. Іноді спеціалісти обчислюють це як 14 каратів.
  • В таких країнах як Канада та Сполучені Штати Америки і різноманітних західних країнах доволі часто використовуються система проби, де 583 золото вважається доволі розпоширеним виробом.
  • В пробі є набагато менше чистого золота, на відміну від 585, тому таке золото вартує дещо дешевше.

В свою чергу 585 проба золота містить уже 58,5% чистого золота. Ця проба є однією із найрозповсюдженіших та визнаних в Європі проб золота. Вона додатково визнана і в багатьох інших частинах світу. Відповідно такі вироби вартують набагато дорожче.

Основні переваги 583 та 585 проб золота

Для початку варто відзначити високу якість. Ці дві проби прийнято вважати високоякісним золотом. Саме це робить їх ідеально підходящими для виготовлення різноманітних прикрас. Додатково також варто пам'ятати про їх відмінний вигляд. Золото в згаданих пробах має характерний йому природний та красивий відблиск і блиск, що ще більше привертають увагу до прикрас.

Такі проби відрізняються різноманітністю дизайну. І 583, і 585 проби дозволяють створення різноманітних дизайнів та стилів ювелірних прикрас. Для того аби у вас була змога купувати якісні прикраси за демократичними цінами, радимо вам обов'язково зазирнути на сайт інтернет-магазину ЗСШОП. Тут на сторінках ЗСШОП ви без зайвих труднощів з проблемами знайдете широкий асортимент різноманітних яскравих та унікальних ювелірних прикрас із золота на будь-які смакові та фінансові вподобання з можливостями.

Незалежно від того, шукаєте ви подарунок для себе чи може для когось із ваших близьких, без вагань зазирайте на сайт компанії та обирайте саме ту продукцію, яка вас зацікавила при цьому з можливістю заощадити ваші кошти. Якщо виникне така необхідність, спеціалісти інтернет-магазину завжди залюбки допоможуть вам з вибором. Тому якщо у вас раптом виникнуть якість труднощі, обов’язково звертайтеся.