Власне, вже з самої назви матеріалу, під назвою «фальш брус» цілком можна зробити висновок, що мова йде про щось, що може бути дуже схоже на брус, але по суті таким не є. І це абсолютно правильно - фальш брус ціна львів (http://danver.com.ua/uk/products/falsh-brus) є сучасним обробним матеріалом, який робиться з дерева. Технічно це виглядає, як панелі, забезпечені профілем особливого типу. Коли такі панелі стикуються один з одним, виходить полотно, чисто зовні нагадує стіну, складену з профільованого бруса.

Якщо подивитися правді в очі, то виявиться, що фальш брус є звичайною євровагонкою. А називається по-іншому, просто з-за розмірів - фальш брус набагато більше. У даному матеріалі буде кілька міркувань про те, як і коли краще всього використовувати блок хаус зовнішній купити (http://danver.com.ua/uk/products/terasa) який ви можете в нашому магазині, які у нього є недоліки та достатки.

Фальш брус, як матеріал для оздоблення

Треба сказати, що власне назву цей фальшивий брус виправдовує не в повній мірі. Тобто, ви не зможете отримати стіну з такої євровагонки, яка ідеально копіювала би навіть зовнішні характеристики профільованого бруса. Частіше всього це буде виглядати саме, як звичайна євровагонка. Якщо ж ви хочете домогтися саме ідеального ефекту підробки, то вам доведеться витратити досить багато часу і сил, щоб підібрати розміри фальш бруса, які пропонує продаж пиломатеріалів львів (http://danver.com.ua/uk). Тут варто звернути увагу на кілька параметрів:

  • Ширину.
  • Товщину.

Обидва параметри повинні бути, чим більше, тим краще. Тому що, в цьому випадку ви зможете створити максимально підходящий профільований брус.

Види фальш бруса

Існує кілька різновидів цього будматеріалу, в першу чергу, основні відмінності криються у вигляді деревини, з якої фальш брус виготовляється. Наприклад, він може бути з:

  • Кедра
  • Їли
  • Модрини
  • Сосни

Матеріал може дуже сильно відрізнятися за розмірами - від дев'яноста до двохсот міліметрів в ширину, та від шістнадцяти до сорока п'яти міліметрів в товщину. В довжину такий фальш брус буває від метра до шести.