Дизайн кімнати важко уявити без сучасного оформлення, і ваза для квітів стала однією з них. Вона доповнює інтер'єр приміщення, створює в ньому затишок, наголошує на привабливості букета. У продажу пропонується багато моделей із різними формами, тому потрібно знати головні секрети вибору. Перше правило флористики каже: довжина стебла має бути вище висоти посудини більш, ніж удвічі. Діаметр горловини не менш важливий: занадто широкий отвір не дасть опори для стебла, а вузький отвір обмежуватиме дизайн флористичної композиції.

Різноманітність форм

Циліндричні моделі представлені у вигляді високих виробів для квітів із довгими стеблами. Вони підійдуть для композицій різної форми, доповнюючи інтер'єр приміщення. Сучасна форма та правильно обрана висота дають можливість будь-якій композиції виглядати чудово. Круглі вироби не менш популярні у флористичному світі. У них чудово виглядатимуть троянди, тюльпани. Стебла потрібно обрізати до висоти вази, піднімаючи голівки рослин.

Прямокутні моделі стануть основним акцентом у мінімалістичному стилі. Нещільні букети виглядатимуть у них сучасно. Для створення флористичної композиції рослини зв'язуються в кілька букетів. Затишно виглядають тюльпани, нарциси. Ваза для квітів Bohemia, що популярна серед покупців, підкреслить привабливість будь-якого букета. Витонченість, розкіш, сучасність та якість – переваги, які не можна не помітити.

Моделі з широким горлом і довгим корпусом елегантні, і зможуть доповнити тонкі стебла рослин. Але варіант не підійде для густих композицій з буйством фарб. У продажу пропонуються не тільки класичні, а й оригінальні форми, які не зможуть залишити вас без уваги. Не хочете морочитися з комбінаціями? Купуйте універсальну вазу від «Богемія», і в будинку з'явиться гарна прикраса, яка доповнює інтер'єр.

Важливість матеріалу

Кращий матеріал для зберігання рослин – кераміка, що пропускає повітря та утримує вологу. Інші матеріали ніяк не впливають на тривалість збереження первісного вигляду. Фахівці не радять вибирати прозорі моделі, тому що естетика може загубитися, коли ви побачите потемнілу воду. Винятком із правил стане кришталь. Сонячне проміння проходить по його гранях, надаючи яскравості та свіжості композиції. Кришталь – матеріал, який нікого не залишить байдужим, кожного дня даруючи позитивні емоції.

Кришталеві вази для квітів – втілення розкоші, стилю, якості та красивого акценту в будинку. Вони використовуються не тільки для збереження букета, але і як елемент декору. Моделі від «Богемія» мають сміливі лінії, красиві візерунки та неймовірну привабливість. Знаючи про різноманітність та особливості форм, можна вибрати гарний виріб собі або як подарунок.