Знаменита німецька якість і бездоганна репутація німецьких товарів і послуг славляться у всьому світі, причому стосується це самих різних сфер. І до медичної галузі це твердження підходить в повній мірі. Про лікування в Німеччині (про так званий «медичний туризм») жителі Кам'янець-Подільського чули вже давно. Цей напрямок має величезний, з кожним роком зростаючий попит, так як тут можна не тільки отримати невідкладну допомогу будь-якого профілю, а й пройти обстеження і діагностику, пройти курс реабілітації за посиланням лечение в клиниках Германии.

У клініках Німеччини особлива увага традиційно приділяється діагностиці всіляких захворювань з використанням ультрасучасної інноваційної апаратури, аналітичних програм і прогресивних методик, що дозволяють встановити правильний діагноз на самому початку розвитку захворювання - ще до виникнення патологічних процесів, що супроводжуються морфологічними і фізіологічними змінами. Для жителів Кам'янець-Подільського всі переваги і досягнення сучасного якісного «медичного туризму» стали доступні в повній мірі з West Medical (Украина). Про німецьке медичне обладнання можна сказати, що з ним конкурентам важко змагатися і за рівнем якості, і за своєю унікальністю. Уряд держави практично не обмежує в засобах німецькі клінічні установи в їх діяльності, спрямованої на розробку новітнього медичного обладнання та інноваційних технологій, проведенні наукового пошуку і досліджень по впровадженню ефективних методик лікування.

Завдяки цьому рівень медичного обслуговування в Німеччині постійно знаходиться на провідних позиціях навіть у порівнянні з іншими європейськими державами. Не можна обійти увагою і високий професіоналізм німецьких лікарів, які, по суті, не знають собі рівних в області лікування найскладніших онкологічних і неврологічних захворювань, хвороб гінекологічного, урологічного, гастроентерологічного і ендокринологічного профілю. Немає їм рівних сьогодні і в проведенні унікальних операцій ортопедичного, кардіологічного та нейрохірургічного профілю.