Свого часу дуже багато хто чув про такого спеціаліста як адвокат по кримінальним справам. Це кваліфікований спеціаліст, який за родом своєї роботи захищає підозрюваних та потерпілих зі звинувачуваними у кримінальних провадженнях. Такий спеціаліст сьогодні є дуже важливим оскільки саме у кримінальних справах частіше за все допускають фальсифікації, помилки, а також недотримання норм, що є зазначеними в законодавстві.

Перш за все це може призводити не лише до виникнення стресових ситуацій, а й до зовсім небажаних та вкрай негативних наслідків. Своєю чергою адвокат з кримінальних справ завжди буде готовий виявити всі можливі невідповідності з неточностями та зафіксувати їх і підібрати переконливі аргументи, а також в кінцевому результаті використати їх в інтересах самого клієнта.

Коли саме може знадобитися консультація адвоката по кримінальним справам?

Є дуже велика кількість ситуацій, коли допомога такого спеціаліста може бути дуже помічною. Наприклад, це можуть бути ситуації коли знадобиться забезпечення обвинуваченому або свідку чи підозрюваному захисту під час допитів. Це також може бути процес підготовки стратегії подальшого спілкування з представниками тих чи інших органів. Крім того, це також може бути і необхідність вирішення інших питань. Зокрема зараз ми говоримо про наступні:

  • встановлення кола очевидців зі збором доказової бази;
  • процес забезпечення клієнту захисту від порушення кримінальної справи;
  • захист прав з інтересами підсудного з обвинуваченим або підозрюваним чи потерпівшим, або ж навіть свідком;
  • допомога та присутність під час обшуку майна;
  • допомога у скасуванні арешту майна.

Ну і додатково варто не забувати про те, що цей спеціаліст може бути задіяний в ситуаціях, коли необхідно скасувати термін позбавлення волі або добитися його максимального пом'якшення для клієнта адвоката по кримінальним справам. До речі, адвокат по кримінальним справам користується не тільки правами, що ними його наділили відповідно до закону, а й також процесуальними правами свого клієнта.

Які повноваження має адвокат по кримінальним справам?

Спеціаліст може без будь-яких особливих обмежень призначати зустрічі зі своїми клієнтами. Він також може без будь-яких проблем займатися розглядом та вивченням матеріалів тих чи інших кримінальних проваджень. Адвокат також може робити копії тих процесуальних документів, які йому потрібні для роботи. А ще він також може в будь-який необхідний момент бути присутнім на допитах та брати участь в них і відповідно приймати участь в інших слідчих процесах.

Адвокату по кримінальним справам дозволяють оскаржити рішення з діями чи без діянням поліції та навіть прокуратури. Як показує практика, у більшій кількості випадків захист з допомогою такого спеціаліста вкрай важливі та потрібні. Тому якщо вам або комусь із ваших близьких знадобиться допомога такого спеціаліста, або вона поки не потрібна, все ж радимо знайти хорошого адвоката по кримінальним справам та про всяк випадок мати його контактну інформацію під рукою.

Наприклад, ви завжди можете звернутися за допомогою на юридичний маркетплейс Консультант. Тут є великий штат професійних та кваліфікованих спеціалістів, які завжди готові вам допомогти. Для більшої зручності ви можете скористатися можливістю завантажити спеціальний додаток «Консультант» та відповідно залишити заяву у цьому додатку.

Якщо вас раптом зацікавить такий момент як міжнародний розшук, і вам потрібні спеціалісти, які зможуть вас проконсультувати та допомогти, зв'яжіться з представником компанії «Приходько і Партнери».