Вибір засобу контрацепції – важливий крок для комфортного та безпечного сексу. Саме тому презерватив потрібно вибирати з урахуванням всіх критеріїв та уподобань, аби кондом не заважав насолоді, а навпаки її примножував.

Сумісно з експертами компанії “Дюрекс”, ми розглянемо три найважливіші критерії, які мають вплинути на вибір презервативу у кожній парі.

Анатомічна будова чоловічого органу

Зрозуміло, що будова статевих органів чоловіка однакова в усіх. Орган має стовбур і головку. А от власне анатомічна форма члену індивідуальна. Тож, як підібрати презерватив, що він мав ідеальну посадку?

Виробник Durex вже подбав про це та розробив анатомічну форму виробу easy-on. Її мають всі презервативи марки. Форма кондому точно повторює контури статевого органу, тому забезпечує комфортну та надійну посадку. По-перше, це робить інтим максимально приємним та природним. По-друге, підвищує рівень захисту, особливо у парах, які полюбляють інтенсивні фрикції. Захист точно залишиться на місці.

Темперамент партнерів та їхні вподобання у сексі

Деякі пари віддають перевагу спокійному романтичному коханню, інші – постійно експериментують з позиціями. І для одних і для інших у компанії Durex є готове рішення. Експерти рекомендують підібрати презерватив з урахуванням характеру та темпераменту, а саме:

  • для сміливих - Dual Extase з крапками та анестетиком, аби партнери дісталися фінішу одночасно;
  • для романтичних – ультратонкі RealFeel, Elite, Invisible забезпечують ефект “шкіра до шкіри”, наче двох нічого не розділяє;
  • для пристрасних – Intense роблять секс комфортним, довгим та якісним;
  • для енергійних – Extra Safe забезпечують додатковий захист на випадок раптового сексу;
  • для традиційної насолоди – Classic для тих, хто цінує класичні відчуття з надійним ступенем захисту.

Важливо, аби ваші уподобання співпали, тоді інтим з використанням презерватива дійсно приносить насолоду обом.

Пози в сексі

Також вибір презерватива може залежати від переліку позицій, які пара практикує найчастіше. Так, для активних людей, які експериментують та часто змінюють пози для заняття коханням, може знадобитися міцніший захист. Його гарантують Durex Extra Safe, виготовлені з товстішого латексу та з додатковою змазкою на силіконовій основі.

Щоб зробити приємнішими оральні пестощі, можна використовувати презервативи зі смаком та ароматом. Вони допомагають знизити хімічний запах латексу та роблять інтим більш романтичним. Серед найпопулярніших смаків – полуниця, вишня та банан.

Як бачимо критеріїв вибору кондому більше, ніж просто врахувати колір та розмір. Значення мають вподобання, темперамент та звісно анатомічна форма для кращої фіксації. Вибравши ідеальний захист для себе, використовуйте його щоразу під час сексу, щоб вберегтися від небезпечних та небажаних наслідків.