Коли ми думаємо про татуювання, зазвичай уявляємо сталі та стійкі малюнки на шкірі на все життя. Проте, популярність тимчасових татуювань, зокрема флеш-тату для дітей, перевертає уявлення про татуювання для найменших поціновувачів. Саме тому український бренд arleysign.com розробляє унікальні дизайни, які дозволяють дітям виражати свою творчість і особистість, пізнавати цей світ, граючи. 

Проте, при виборі ідеального варіанту тату для вашої дитини є декілька речей, які варто врахувати.

5 аспектів при виборі флеш-тату для дітей

  • Якість та безпека матеріалів

Коли ви шукаєте тимчасове тату для дитини, безпека має бути на першому місці. Впевніться, що продукція виготовлена з безпечних для дитячої шкіри матеріалів. Завжди обирайте гіпоалергенні татуювання, які не містять шкідливих хімічних речовин.

  • Дизайн та тематика

Тимчасові тату для дітей існують у неймовірному розмаїтті, що дозволяє дітям обирати свої улюблені малюнки. Ви можете знайти татуювання з мультяшними героями, тваринами, квітами, феями, супергероями, принцесами та іншими чудовими мотивами. Разом із дитиною виберіть ті, які найбільше сподобаються їй, щоб зробити процес ще більш захопливим.

  • Стійкість тату

Зазвичай тимчасові тату для дітей тримаються на шкірі від декількох днів до кількох тижнів. Це залежить не тільки від якості тату, але і наскільки добре ви дбаєте про нього. Якщо ваша дитина хоче змінити дизайн через деякий час, не хвилюйтесь — вони швидко знімаються. Таке заняття точне не набридає і дарує неймовірні емоції малечі.

  • Легкість видалення

Переконайтеся, що тату легко видаляється. Навіть тимчасове може залишити сліди на шкірі, якщо воно неякісне або ви використовуєте неправильні засоби для його видалення. Флеш-тату можна зняти за допомогою дитячої олійки для тіла чи звичайного скотчу без жодних неприємних відчуттів чи дискомфорту для дитини.

  • Відгуки та рекомендації

Перед покупкою тимчасових тату, перегляньте відгуки та рекомендації від інших покупців. Врахуйте також думку дитини, обираючи малюнки. Вибирайте перевірений та надійний бренд тимчасових татуювань. Зверніть увагу на країну походження виробника та підтримуйте українське.

Де шукати якісні та безпечні тимчасові тату для дітей?

Український бренд тимчасових тату Арлі Сайн — найкраще місце для пошуку неймовірних авторських дизайнів, створених виключно з любовʼю до дітей. Кожен маленький поціновувач знайде свого фаворита: від роботів-трансформерів до балеринок, від казкових звірят до улюблених героїв мультфільмів. Всі тату яскравих, насичених кольорів та дуже стійкі, розроблені спеціально для маленьких бешкетників. Пориньте у неймовірний світ дитячих тату вже сьогодні: https://arleysign.com/shop/children/.
 

Враховуючи усі перераховані критерії, ви зможете знайти ідеальне тимчасове тату для своєї дитини. Пам'ятайте, що флеш-тату — це творчий, а головне безпечний варіант гри та дозвілля. Дитина з малечку вчитиметься виражати себе, формувати свій стиль та просто весело проводити час. А процес нанесення принесе задоволення усім учасникам.

Нехай ваша дитина насолоджується чарівним світом тимчасових тату, де кожен день — це маленьке свято творчості та радості!
 

SAdrg60SFc7h33SxCTbnohWZchQLAf8ztrD_WaUViA1ihm0D33zCLGuiylj4yC4noNKwywr-RGbnJISt2OmEF6WivESUxc-qu5RA4UW9rTW6KFS_n9G1eqCXC3rmTF7hUmj3VI5_qRaN9Zj4JpY7REsiuaHmAxG21E_4GSwEOYO_ep6VgIrojKxnbA6mw4Jf87X4nmVAs3u0_fiUxWqJfneIq91J67axY6e-Mnh1UTL_QGBgMnLoKaRtyUeIvgkP0aamUc5Uj-FO0e_KHDrW2qVHR6EV1RaNL9ZstzlUH73ScUtERdin8FLhwEdszIj0AisRd33hkDtsNUxiFAFOnLDHDwXokZSDKamhFKC8ccrvEv5_2Q9KaXDTbgDNdGGFSdSMZnaMMHJJ_W5PyukpEngWqi83twQbU_iLqufPckkxG_tmO14tx0sNkbyDViv82vIVwQZT8N1hP2_jqU5F3SqEuf3t78BKSLUgFKw2IoMWbzd9bTQR8YsUXeZelv3RaUxAY4aXOMYW01zSt2soSY68PBgo7epfPKQHLEjNYra6316--OEh08xNIImOoL57zmDlDwRaDLCISMyrEFHowCOJJH-MgcyJvnmi6XKv2rcHEERfI5elc-Z8H-jCc4zddk9MKuwAq3YlmSBTWq3uH225x47abcKne9hBRxid14o-UHd5_YY_dU_JHeguGns6T-NDyq4kMakc6g0jt3V0Vzp-KYOgH-NNsTfDXNMqzO-yOOjIrac

 

tvn7NKtsCUsjpOASZM5DGuWcq2Pq4sXzryWDyOWmHM-GTiC-qNN2me32KuSwTTWlLUfow6vu18Vyhwfab0mH1DOZylSSqiB8DDmUxbwzgWbKfqTjPpsS-1lKCEEasBRYXUqykko4lfoS0-kYddZed1k