Ефективне і професійне лікування від алкогольної залежності у Рівному та Луцьку з гарантією успіху проводять фахівці анонімної наркологічної клініки «Матері проти залежностей» за доступною і розумною вартістю. Наші фахівці готові провести такі процедури в стаціонарі спеціалізованого наркологічного центру в будь-який час дня і ночі. Існують також методи, які пацієнти можуть проводити вдома у звичній обстановці, якщо немає протипоказань.

+38 (097) 000-46-71

+38 (099) 000-46-71

https://narkohelp.com.ua/likuvannya-alkogolizmu-rivne-czina-vidguky/

Злоякісний потяг до спиртовмісної продукції небезпечний тим, що розвивається дуже швидко і швидко переходить в хронічну форму. Це може мати різкий негативний вплив на фізичне і психічне здоров'я людини, призводячи до серйозних і незворотних наслідків. Позбутися хвороби можна за допомогою послуг повного лікування алкоголізму. Однак не всі пацієнти мають можливість його отримати. Лікування алкоголізму у Рівному та Луцьку дозволяє усунути неконтрольовану тягу до спиртних напоїв за допомогою психології та медикаментозної терапії.

Кодування від алкоголізму в Рівному та Луцьку - правильне рішення, якщо він не усвідомлює своєї проблеми і не бажає проходити повноцінне лікування алкогольної залежності у вигляді реабілітації. Після такого лікування у людини з'являється шанс знайти довгострокову тверезість і, звичайно ж, здорове життя.

У центрі лікування алкоголізму «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку використовуються тільки надійні та ефективні методики. Робота кваліфікованого персоналу допомогла багатьом нашим клієнтам впоратися з тягою до спиртних напоїв і повернутися до гідного життя. Зв'яжіться з нами в будь-який час для отримання недорогої високоефективної послуги.

Ціни на кодування від алкоголю в Рівному та Луцьку

Як правило, дуже важливим фактором, що впливає на вибір установи для кодування, є вартість таких операцій. У клініці кодування від алкоголізму «Матері проти залежностей» дуже прийнятний прайс-лист, який нижче, ніж у конкурентів. Ціни клініки залежать від обраного методу, який призначається лікарем індивідуально, тому не варто переживати про доступність вартості кодування. Для вибору оптимального методу зазвичай використовується діагностика, яка визначає загальну клінічну картину і дозволяє вибрати оптимальні заходи для застосування того чи іншого препарату або методу.

Наші наркодиспансери мають можливість лікувати алкогольну залежність відносно недорого.

Хочемо звернути увагу на доступність послуги для кожного, хто потребує кодування від алкоголізму. Весь прайс-лист можна знайти на нашому сайті: https://narkohelp.com.ua/likuvannya-alkogolizmu-rivne-czina-vidguky/

Основні показання до кодування від алкоголю

Кодування від алкоголізму в Рівному та Луцьку - процедура, яка допомагає повністю звести нанівець суспільне сприйняття спиртних напоїв. Такі заходи включають використання фармакотерапії та психологічних методик, а в особливо важких випадках може застосовуватися комплексне лікування обома методами одночасно.

 •  Установка Алкоброкад ідеально підходить для людей, які страждають від систематичних запоїв, а також для тих, хто не має можливості обмежити себе у випивці або вживанні алкоголю.
 •  Цей метод лікування також може бути використаний для людей, які не п'ють часто, але під впливом алкоброкади не в змозі контролювати свої шкідливі моделі поведінки. У такій ситуації лікарі рекомендують застосовувати гомеопатичні засоби, які зменшують бажання надмірно пити.
 •  Фармакотерапія та психотерапія застосовуються на ранніх стадіях алкоголізму.
 •  Коли алкоголізм переходить у занедбану стадію (2 і 3 стадії), оптимальними є більш радикальні методи, які передбачають комплексний вплив.

Кодування є найбезпечнішим способом усунення наслідків залежності і не вимагає створення спеціальних умов. Лікування алкоголізму може бути застосоване до людей всіх вікових груп і при необхідності може повторюватися.

Обов'язковою умовою ефективного кодування є відмова від вживання алкогольних напоїв протягом 3-5 днів перед кодуванням. Якщо ці умови не можуть бути виконані, пацієнта спочатку виводять з запою і проводять власне лікування.

Наркодиспансер «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку не використовує насильницьких методів лікування, а всі заходи проводяться тільки за добровільною згодою людини, яка перебуває в стані алкогольного сп'яніння.

Основні протипоказання для медикаментозного лікування алкоголізму в Рівному та Луцьку

Медикаментозне кодування від алкоголю - дуже простий і нешкідливий спосіб позбавити людину від нав'язливого бажання приймати етиловмісні напої. Однак, як і при будь-якому медикаментозному лікуванні, існують деякі обмеження, які визначаються тільки діагностикою.

 •  Психічні розлади та відхилення;
 •  Порушення в роботі серця або щитовидної залози;
 •  Наявність цукрового діабету;
 •  Епілептичні напади або судомні синдроми;
 •  Відмова пацієнта від допомоги;
 •  Перебування пацієнта в стані алкогольного сп'яніння на момент надання допомоги.

Основні протипоказання для психологічного кодування:

 •  Поведінкові патерни, особливо млявість і нерухомість при зверненні за допомогою;
 •  Розлади психологічного та неврологічного характеру;
 •  Симптоми алкогольної абстиненції;
 •  Неопластичні захворювання або інші новоутворення;
 •  Захворювання серця;
 •  Небажання використовувати операції кодування.

Більш повний перелік протипоказань може визначити тільки лікар-спеціаліст після встановлення діагнозу. У кожного пацієнта є свої особисті обставини, які можуть вступати в конфлікт з будь-якою методикою кодування. Рідні та близькі пацієнта повинні розуміти, що кодування хворого на алкоголізм не означає повного вирішення проблеми алкогольної залежності. Щоб позбутися цієї хвороби, пацієнт повинен пройти реабілітацію від алкогольної залежності.

Методи, що застосовуються в центрі кодування від алкоголізму «Матері проти залежностей»

Наркологічна клініка «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку вже багато років використовує два основних методи лікування алкоголіків: медикаментозну терапію і психотерапію. Ці методи досить ефективні для усунення симптомів алкоголізму на тривалий період часу. Наші співробітники вміють вибудовувати довірчі відносини з залежними, які не бажають використовувати методи кодування, тому можуть переконати будь-кого.

При цьому після такої операції багато пацієнтів добровільно погоджуються на подальші програми лікування та реабілітації від алкогольної залежності, що гарантує довічну свободу від сп'яніння.

Медикаментозне кодування від алкогольної залежності в Рівному та Луцьку

Медикаментозне кодування - це спосіб позбавити клієнта від спокуси випити за допомогою спеціальних препаратів. При цьому використовуються тільки сучасні та перевірені препарати, несумісні з етилом. У різних випадках, якщо клієнт вживає навіть невелику кількість етанолу після такого лікування фармакологічними засобами, самопочуття пацієнта значно погіршується, в організмі з'являється біль.

Такі наслідки призводять до формування психологічних бар'єрів та негативного ставлення до вживання алкоголю.

У центрі «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку використовуються різні медикаменти, включаючи таблетки, краплі для внутрішньовенного введення, спеціальні розчини для уколів і ампули для накладання швів. Виведення із запою можна пройти вдома або в стаціонарі.

Таблетки та краплі

Краплі від алкоголізму та таблетки, що використовуються в центрі лікування алкоголізму «Матері проти залежностей», містять препарат дисульфірам. Цей препарат пригнічує вироблення гормону, що відповідає за розщеплення етилу в печінці людини. В результаті людина стає повністю несумісною з алкоголем, і навіть один прийом цієї "отрути" може швидко призвести до гострих симптомів інтоксикації та дискомфорту.

Часто використовуються такі варіанти кодування, як "Тетрам" і "Еспераль". До складу цих препаратів не входять небезпечні для здоров'я речовини, але приймати їх можна тільки після призначення лікаря-спеціаліста.

Ці препарати можна легко придбати за низькими цінами практично в кожному аптечному кіоску у місті Рівному та Луцьку.

Процедури підшивки від алкоголізму в Рівному та Луцьку

Підшивка від алкоголю в сучасному світі - це найбільш радикальний і ефективний спосіб надовго заблокувати тягу до етиловмісних напоїв. Для цього під шкіру пацієнта вшивається капсула зі спеціальною речовиною. Заміщення алкоголю проводиться тільки в стаціонарі, оскільки вимагає надзвичайної стерильності і спеціальних хірургічних прийомів.

У комфортних умовах нашої лікарні лікарі-наркологи можуть підшивати алкоголіків препаратами "Торпедо" та "Еспераль".

Ці препарати зазвичай застосовуються частіше за інші методи приборкання тяги у пацієнтів на хронічній стадії одужання від алкоголізму і призводять до довготривалих, надійних результатів, що тривають від півроку до року. Ці ефекти підтримуються завдяки тому, що активні речовини, які містяться в імплантатах, поступово і безперервно надходять у кров.

Психологічне кодування від алкоголізму в Рівному та Луцьку

Психологічне кодування від алкоголю передбачає використання психотерапевтичних методик, які впливають на свідомість і підсвідомість людини. За допомогою таких сеансів у пацієнтів формується негативне ставлення до всіх видів продукції, включаючи етиловий, і щире бажання побороти шкідливу звичку і почати жити повноцінним життям. В результаті у пацієнтів з'являється мотивація кинути пити. Застосування таких терапевтичних заходів не вимагає використання фармакологічних засобів.

Сертифіковані психологи і психотерапевти наркодиспансеру «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку забезпечують найвищу ефективність всіх заходів. Процедури психологічного кодування зазвичай включають певні етапи для досягнення надійного ефекту.

Метод кодування хворих на алкоголізм за Довженком

Основне завдання цієї методики - створити у громадянина загострений інстинкт самозбереження. Сеанс призводить до повного розуміння серйозності проблеми і шкоди, яка наноситься в результаті вживання алкоголю. В результаті формується бажання добровільно відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв. Цей метод не тільки не вимагає застосування медикаментозних препаратів, але й не має побічних ефектів і може використовуватися з пацієнтами будь-якої вікової групи.

Більше інформації про метод кодування за Довженком можна знайти у нашому блозі: https://narkohelp.com.ua/likuvannya-alkogolizmu-rivne-czina-vidguky/

Гіпноз, як метод кодування від алкоголізму

Створення алкоблоку за допомогою гіпнозу має давню історію. Такі процедури вирішують головну проблему - створення негативного образу етиловмісних напоїв у свідомості пацієнта. Після проведення всіх процедур у пацієнта з'являється відчуття цілеспрямованості в бажанні позбутися залежності. Як правило, сеанси гіпнозу тривають кілька годин, за цей час лікар вселяє в свідомість клієнта установку на безумовну відмову від вживання алкоголю. Ці методи довели свою ефективність при лікуванні людей на ранніх стадіях алкогольної залежності.

Апаратне кодування - лазерна технологія

Співробітники наркологічної клініки «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку використовують спеціальне медичне обладнання для проведення лазерного кодування. Застосування лазера - безпечний метод виведення алкоголіків із запою. Такі методики застосовуються без вікових обмежень.

Наскільки ефективне кодування?

Більшість клієнтів нашої організації цікавить відповідь на питання "Як довго триває ефект від кодування від алкоголізму?". На жаль, однозначної відповіді на таке питання немає. Це пов'язано з тим, що все залежить від індивідуальних особливостей проблеми. Тривалість зазвичай залежить від форми алкогольної залежності, особливостей організму людини, методів, що застосовуються для кодування та інших факторів.

Згідно з даними, методами з найтривалішим і найнадійнішим ефектом є «гарячі уколи», подвійні блоки та вшивання.

Перераховані вище методи мають надійні характеристики і при дотриманні всіх рекомендацій фахівців обов'язково настануть і посприяють тривалій тверезості.

У наркодиспансерах кодування від алкоголізму «Матері проти залежностей» у Рівному та Луцьку виявлена наступна закономірність: середній результат становить від двох місяців до року, в окремих випадках - кілька років. Після завершення лікування алкогольної залежності можливе повторне проходження курсу лікування без будь-яких обмежень.

Більш детальну інформацію про кодування від алкоголізму в установах «Матері проти залежностей» в Рівному та Луцьку, ви можете отримати, зателефонувавши на безкоштовну телефонну консультацію, або залишивши заявку на нашому сайті: https://narkohelp.com.ua/likuvannya-alkogolizmu-rivne-czina-vidguky/

Не залишайте проблему алкоголізму "на потім" - зателефонуйте нашим фахівцям, і вони обов'язково знайдуть варіанти надання ефективної допомоги!

Наші контакти:

+38 (097) 000-46-71

+38 (099) 000-46-71

Нас можна знайти за адресою: 33004, м. Рівне, вул. Антоніни Горохович, 19.