Ly0yKpy9qEYxggfbAM5WRwNmCYdGBkQ-TEn3o4CPdVPurrREivdR1zO5C-qT0jydqeMnWyu2mEUJckuh29sevQk4qTrAqJqnsBeu_--MX3hSszQcPS7ITOLMAMm8H0oWy79i1N2_pkfaJ6vkeiV-lcY

Шафа є надважливим елементом інтер’єру в будь-якому приміщенні. Завдяки цим меблям є можливість впорядкувати особисті речі та запобігти захаращенню житлової зони. Цікаво, що коли постає питання щодо придбання шафи, найчастіше мається на увазі купівля шафи-купе. Це справді так, адже меблі з розсувною системою дверцят є не лише місткими та функціональними, вони також забезпечують неординарний зовнішній вигляд, а головне – займають мінімум простору у кімнаті.

Чому шафи купе настільки популярні?

Причини популярності купейних шаф більш ніж очевидні. Шафа з розсувними дверцятами є компактною, оскільки для дверей під час відкривання не потрібно додаткового місця, як у випадку зі звичайною шафою.

До того ж шафи-купе чудова виглядають. В цьому можна переконатися, завітавши на сторінку https://fayni-mebli.com/ua/tag-wardrobes-bedroom-white.html, де можна купити білу шафу купе в спальню, що є сьогодні справжнім трендом.

Загальний перелік переваг шаф купе:

  • універсальність;
  • високі ергономічні якості;
  • чудовий зовнішній вигляд;
  • варіативність конструкцій;
  • різноманітні параметри.

З точки зору конструкції є корпусні та вбудовані, за формою – прямі, кутові та асиметричні моделі. Також шафу-купе можна вибрати за різними характеристиками (габарити, матеріали, кількість дверцят, дизайн тощо).

Основні критерії вибору шафи купе

Шафа купе відноситься до класичних корпусних меблів, основні характеристики яких пов’язані з розмірами, матеріалами корпусу та особливостями фасаду (матеріал, фурнітура, дизайн). Звідси і основні критерії вибору подібних виробів.

Вибираючи шафу-купе, слід враховувати:

  • розміри конструкції;
  • форму виробу;
  • матеріали виготовлення корпусної основи та фасадної частини;
  • кількість дверцят;
  • декоративні аспекти.

Щодо габаритів та форми виробу, головне аби шафа чітко вписувалась в інтер’єр. Є різні за розмірами моделі, а щодо форми вони бувають стандартні прямі та Г-подібні кутові.

Від ширини шафи залежить місткість шафи та відповідно кількість дверцят. Більшість моделей має дводверний формат, який є оптимальним та універсальним. Але є також і габаритніші шафи (на три і більше дверей). Зазвичай такі вироби розміщують у просторій кімнаті на кшталт вітальні, або у спальні належної площі.

Корпусна основа виготовляється з ДСП або МДФ (рідше). Те ж саме стосується і фасаду, крім того використовуються комбіновані варіанти ДСП + МДФ + скло (дзеркало).

Для декорування поверхні дзеркала часто використовується техніка «піскоструй», а фасадна частина може бути оздоблена кольоровим склом Lacobel.