Лазерне гравіювання на предметах стало популярним способом персоналізації та прикраси різних предметів, завдяки тому, що його можливо застосовувати до різноманітних предметів, таких як прикраси, подарунки, предмети інтер'єру та офісу, предмети одягу та багато інших призначень. Компанія «PROGRAVER» пропонує такий новий вид лазерного гравіювання, як гравіювання клавіатури. Ця послуга є дуже популярною серед керівників підприємств та офісів. Компанією виконано вже більше 100 000 замовлень.

Лазерне гравіювання клавіатури Київ є дуже міцним та довговічним способом нанесення зображень та тексту на предмети. Воно не стирається та не вицвітає з часом, що робить його кращим для предметів, які будуть активно використовуватися або піддаватися зносу. Завдяки цьому строк використання клавіатур у офісі буде значно довготривалішим.

Компанія «PROGRAVER» гарантує під час гравіювання клавіатури відсутність помилок та браку на підставі того, що усі фахівці компанії мають великий досвід виконання гравіювання на різноманітних, навіть на самих не пристосованих для цього, матеріалах. Виконується гравіювання на усіх видах клавіатур, включаючи відомих виробників «DELL», «SAMSUNG», «Lenovo», «Apple», «HUAWEI», «Hewlett Packard», «ACER», «ASUS», «FUJITSU» та багато інших.

Оформлення заказу

Замовлення гравіювання складається з таких етапів:

  • Зателефонувати до компанії або прийти до офісу
  • Розповісти про свої побажання та про те, який результат повинен бути
  • Відповісти на запитання співробітників для уточнення усіх деталей замовлення
  • Дізнатися ідеї співробітників компанії про виконання замовлення, якщо своїх ідей немає
  • Внести попередню плату у розмірі 50% (для постійних клієнтів вносити передплату не обов’язково)
  • Виготовлення макету замовлення
  • Узгодження із клієнтом
  • Виконання замовлення
  • Отримання замовлення, перевірка правильності його виконання та оплата другої половини загальної вартості

Компанія «PROGRAVER» пропонує знижку до 30% при здійсненні другого замовлення та гнучку систему знижок при подальшій співпраці. Для постійних клієнтів, які замовляють оптові закази, компанія пропонує знижку до 70%.

Компанія «PROGRAVER» має власні сторінки у популярних соціальних мережах «Instagram» та «Facebook», а також у месенджері «Telegram». Посилання на сторінки можна знайти на сайті компанії на головній сторінці.