Такі аксесуари, як підхвати для штор являється модними та популярними дрібничками, поширеними у використанні. Спеціальні магніти дозволяють досягнути додаткового об’єму на штора, підняти верхню частину, тобто прикрасити зовнішній вигляд штор без зайвих витрат. Часто стається так, що кімната невелика, штори можуть нависати над столиком, стінкою, заважаючи та псуючи загальний інтер’єр. Якщо прикріпити штори вгору або вбік, використавши магніт, тоді це виглядатиме красиво, також стане дуже практичним виходом з ситуації.

В онлайн-магазині «Натуаль», кожен бажаючий має змогу купити не тільки магніти, але й інші дрібниці, які стануть доречними для штор. Це можуть бути підхвати, спеціальні тримачі, китиці та інше. При необхідності, зробити потрібний вибір допоможе досвідчений консультант.

Стиль та комфорт, що створюють магніти для штор

Для того, щоб створити ефект драпірування, можна використати затискачі, інколи застосовують шпильки та голки. Але це досить незручно, бо на тканині залишають сліди від проколів. Зараз все більше користувачів надають перевагу магнітам для штор, бо це зручно та привабливо.

Затискачі на магніті, мають виражені переваги перед іншими варіантами закріплення фіранок:

  • Такий магніт не проколює полотно, тобто ніяких слідів не залишить;
  • Вигляд у магнітів красивий, стильний та сучасний;
  • Використовувати максимально просто;
  • Поєднують у собі практичну та декоративну функції. Наче «два в одному».

Не останнє значення має те, що магніти та підхвати мають широкий асортимент. Не доведеться йти на компроміс, краще вибрати саме те, що сподобається та впишеться у загальний інтер’єр.

Які сьогодні можна вибрати магніти та підхвати для штор?

Бажаючи придбати красиві та якісні аксесуари для штор, завжди можуть завітати до онлайн-магазину «Натуаль». Каталог запропонує наступні варіанти магнітних виробів для штор:

  • У виглядів квітів з вкрапленням стразів та перлинок;
  • Магніти у вигляді равликів, тобто класичні;
  • Модель квітів бронзових кольорів;
  • Прозорі моделі різних кольорів, у тому числі золоті та срібні.

Важливим моментом являється те, що магніти та підхвати, хоча і дуже якісні, але вони також доступні за ціною. Це дозволяє придбати одразу кілька моделей та змінювати на шторах, коли вважатимете за потрібне.

Магніти та підхвати - це те, що зробить зовнішній вигляд штор більш привабливим, а використання практичним.