Існує стереотип, що ювелірні прикраси - то дуже дорогі речі і вони доступні тільки обраним. Таке твердження мало право на існування раніше, тоді як зараз ситуація змінилася, причому на користь споживачів. Так бутики де представлені ювелірні вироби – це як правило місце «паломництва» дуже забезпечених покупців.

Жіночі прикраси

Але після того як з’явився ювелірний гіпермаркет https://zlato.ua/uk/ будь хто має змогу відвідати такий онлайн бутик і підібрати за лічені хвилини стильну прикрасу. При цьому консультанти Злато гарантують що ви будете приємно здивовані ціновою політикою. Бо тут представлені колекції в різних сегментах, а це дає змогу придбати класний аксесуар навіть за дуже демократичну вартість.

Сережки, браслеті і не тільки

Існує безліч ювелірних виробів, кожен з яких відрізняється по таким параметрам як:

  1. Призначення;
  2. Матеріали які використовуються для його виготовлення;
  3. Розміри;
  4. Форма;
  5. Дизайн;
  6. Стилістика;
  7. Вартість.

Якщо говорити про вартість, то мануфактури пропонують колекції дуже дорогі (люксові), в середньому сегменті і навіть бюджетні (економ варіант). Щодо стилістики, дизайну, форми і розмірів – тут немає ніяких обмежень окрім фантазії майстрів. Але оскільки фантазія ювелірів не знає кордонів, то і вибір у споживача майже необмежений.

Асортимент і так вражає своїм різноманіттям і при цьому він постійно поповнюється новинками. Щодо матеріалів, як не дивно, сучасна ювелірна справа вже не така «консервативна» а це значить що майстри використовують не тільки золото чи срібло або платину, але і такі матеріали як каучук, шкіру, атласні стрічки. Для декору можуть використовуватися камені напівдорогоцінні, дорогоцінні і навіть «штучні» кристали.

Щодо різноманітних технік обробки металів, то їх варіації вражають. Адже це і використання різних сплавів (біле золото, червоне, жовте) і нанесення покриттів (позолоти, родію, чорніння) і декорування за допомогою діамантового гранування, емалі і т.д.

І нарешті – призначення. По-перше, відрізняються вироби в залежності від того хто їх буде носити. Бренди пропонують колекції жіночі, чоловічі, унісекс і дитячі. Також відрізняються вироби в залежності як їх будуть носити. Тобто до прикрас для рук відносяться:

  1. Персні, каблучки, печатки, обручки;
  2. Браслети (суцільні/жорсткі та ланцюжкового типу);
  3. Запонки.

Популярністю користуються вироби для носіння на шиї – ланцюжки, кулони, підвіски, обереги (хрестики, наприклад). Також споживачі купують булавки для краваток, брошки, діадеми, ланцюжки для ніг, шарми та інше.

Золоті ювелірні прикраси

Всі ці варіації доступні для покупців і головне ювелірний гіпермаркет пропонує на вибір класні аксесуари по демократичний цінам. Ну а консультанти Zlato гарантують всі вироби відрізняє висока якість і актуальність фасонів. А це значить, що носити такі аксесуари ви будете довго і з радістю.