Куряче м’ясо вважається дієтичним продуктом, який радять вживати лікарі. Навіть у післяопераційний період чи під час тяжких захворювань його корисні властивості підтримують організм людини. Тому виробник відомого бренду «Знатна курка» приділяє увагу контролю якості виробництва на всіх його етапах.

Як організоване виробництво

На ринку харчування знатні кури агрохолдингу «Птахокомбінат Дніпровський» досить відомі. Причини успіху:

  • використання новітніх технологій вирощування птиці на основі передового світового досвіду;
  • модернізація виробництва;
  • встановлення новітнього обладнання великих західноєвропейських виробників;
  • кваліфікований персонал і ефективні методи управління;
  • створення сучасної системи менеджменту.

Всі виробничі процеси мають декілька рівнів контролю та майже повністю автоматизовані. Високий ґатунок виробів підтверджується сертифікатами якості.

Безпечна та якісна продукція

Щоб досягти високих показників, компанія запровадила сучасну систему забезпечення якості. Вона починається з дотриманням технології вирощування та приготування кормів і закінчується транспортуванням продукції безпосередньо до місць реалізації. Велика увага приділяється умовам, у яких вирощують курчат.

Регулярно проводять ветеринарний контроль, роблять підтверджувальні аналізи для сертифікації. Це стосується території птахокомплексу, обладнання цехів, спеціалізованого транспорту та здоров’я персоналу. До того ж правильний процес пакування та зберігання дає можливість поставляти продукцію в різні торгові мережі та заклади харчування.

На офіційному сайті https://znatnakurka.ua/ представлено більше інформації про асортимент продукції ТМ «Знатна курка».

Дбаємо про екологічну безпеку

Птиця вирощується в умовах достатньої площі. Спеціалісти проводять ретельний відбір породи та дбають про її здоровий стан. Своєчасно роблять щеплення та огляд, щоб підтримувати біологічну безпеку на підприємстві. Забезпечується своєчасний контроль за підстилками, годівницями та напувалками, у приміщенні підтримуються належний температурний режим і вентиляція.

Виробник приділяє увагу і раціональному використанню ресурсів та зниженню брудних викидів у середовище.