Вибір автомобіля - складний процес, якщо він відбувається вперше. Новачки - ті, за ким полюють недобросовісні продавці. Адже такі клієнти ще не знають, як правильно працювати на вторинному ринку. Якщо з офіційним дилером усе зрозуміло, то що робити на б/у? Головний нюанс - перевірка авто перед покупкою в Києві. Автомобіль - той засіб, який потрібно в обов'язковому порядку перевіряти.

Чому варто робити перевірку? Річ у тім, що продавці добре маскують недоліки. Це стосується як зовнішньої, так і внутрішньої складової. Перед продажем автомобіль проходить передпродажну підготовку. За рахунок цього з авто можна зробити "цукерку". Але це тимчасовий ефект. Якщо зовнішній фактор не настільки істотний, то внутрішній - вкрай важливий. Від технічного стану залежить безпека експлуатації автомобіля.

JustACar допоможе вам. Зробимо перевірку авто в Києві. Проведемо незалежну експертизу авто. Наш автоексперт допоможе правильно оформити придбану машину. Звертайтеся, отримайте безкоштовну консультацію просто зараз.

Інформація про реальний стан при перевірці автомобіля

Перевірка авто перед покупкою допоможе визначити його реальний стан. Це дає змогу виявити приховані дефекти, які не видно при першому погляді на автомобіль. Наприклад, перевірка гальмівної системи може виявити несправність гальмівних дисків. Якщо поломку не виявити одразу, то надалі з гальмівною системою можуть бути проблеми.

Легальність транспортного засобу

На вторинному ринку нерідко продають проблемні автомобілі. Йдеться про те, що вони можуть бути вкраденими або переоформлені на іншу особу. Через що виникнуть проблеми із законом. Автоексперт JustACar ретельно перевіряє документи на машину, номери, "пробиває" авто по базах.

Перевірка авто перед покупкою

Реальна вартість машини

Перевірка автомобіля допомагає визначити реальну ціну. Передпродажною підготовкою продавці приховують недоліки автомобіля. Це штучно завищує вартість. Незалежна експертиза авто допоможе визначити замасковані проблеми.

Гарантія перевірки авто перед покупкою

Ретельна перевірка покаже, варто було купувати машину чи ні. Якщо все добре, то покупець отримує гарантію якості. Але перевірка має здійснюватися професіоналом. Майстри JustACar мають досвід роботи з автомобілями понад 5 років. Наші співробітники знають хитрощі продавців.

Перевірка автомобіля перед купівлею - необхідний процес. Він допоможе уникнути проблем з підбором. Також ви отримаєте максимальну вигоду від покупки, адже незалежний експерт авто зробить підбір за вас. Ви ж отримаєте справну машину під свій бюджет.

Перевірка знизить ймовірність покупки машини зі скрученим пробігом. Майстри JustACar ретельно тестують авто діагностичними приладами. Такий підхід виявляє найменші несправності в ключових системах автомобіля. Це дає змогу переконатися в тому, що ви отримуєте машину в хорошому стані. І без прихованих дефектів, що допомагає знизити ризики та отримати максимальну вигоду від покупки. Тому, якщо ви плануєте придбати автомобіль, обов'язково проведіть його перевірку перед покупкою.