Напередодні свят у багатьох дорослих виникає купа питань – що подарувати дітлахам? Чим порадувати маленького дошкільника? Який незвичайний подарунок зробити школяреві чи, ще складніше, підлітку? На перший погляд здається, що сучасним дітям цікаві лише комп'ютери, смартфони та планшети, а отже реальні іграшки, тим паче книжки чи друковані видання для них не становлять особливого інтересу. Але, так можна думати лише в тому випадку, якщо Ви ще не встигли ознайомитися із тими виробами, які пропонують креативні виробники, на кшталт видавництва «Ранок».

Для того, щоб заохотити дітлахів до читання RANOK книги дешево виробляє не тільки в класичному форматі з тонкими сторінками та зображеннями в деяких важливих місцях. Сучасні книги цього видавництва дійсно представляють собою витвори мистецтва, які можна роздивлятися годинами, а ще довше читати. Одним з найцікавіших варіантів сучасних книжок є енциклопедії від видавництва «Ранок». Ці книжки дійсно виділяються на фоні інших, мають неперевершений дизайн та структуру, будуть однаково цікаві для дітей різного віку, незалежно від уподобань. Насправді, енциклопедія не буде єдиним цікавим варіантом проведення часу. Є й дещо ще більш цікаве, особливо у тому випадку, коли Вам потрібно зробити сюрприз для дитини.

Набори дослідів, експериментів та творчості для дітей – обирайте в асортименті на сайті магазину «Ранок»

Окрім енциклопедії, які можуть пояснити складні природні явища та незвичні процеси за допомогою тексту та яскравих зображень, є прекрасна альтернатива у вигляді досить реальних дослідів та експериментів, розроблених спеціально для дітей. Такі чудернацькі вироби прекрасно підйдуть для школярів та дошкільників різного віку, які цікавлять природними явищами та різноманітними процессами. Зокерма набори творчості та експериментів будуть корисні для:

  • Розширення та поглиблення знань з конкретної теми.
  • Пояснення складних шкільних тем наочним способом.
  • Створення умов для заохочення дітей до більш глибокого вивчення конкретної теми.

Використання наочних «експериментальних» методів навчання завжди було і залишається більш ефективним та результативним, адже дозволяє дітям одразу побачити всі цікавинки та легше осягнути незвичні процеси. Саме тому, в якості альтернативи енциклопедії, а також у випадку, коли дитині треба зробити подарунок і Ви хочете, щоб він був максимально незвичайним, варто обрати різноманітні набори, які в асортименті представлені на сайті інтернет-магазину «Ранок».