Звернення до МФО MyCredit – це найбільш вдале рішення, якщо виникли фінансові проблеми. У тому випадку, якщо грошова допомога необхідна терміново, а зайняти в близьких немає можливості, то клієнт звернеться саме туди, куди треба. Серед найбільших переваг МФО можна виокремити те, що на відміну від в банківських установ, де є безліч обмежень, такі організації пропонують вигідніші умови співпраці.  

Що треба врахувати при оформленні кредиту

Сам процес подання заявки на кредит не займе більше 15 хвилин. Аби заповнити анкети опитувань і реєстрації на сайті компанії, користувач повинен мати лише доступ в інтернет. Щоб подати заявку на сайт MyCredit, необхідно перейти на платформу та уважно ознайомитися з вимогами, умовами кредитування та процентними ставками. Перш ніж заповнювати заявку, рекомендується зважити своє рішення. Адже позичальник повинен повністю і вчасно погасити борг.

Кому МФО Майкредіт погодить позику

В компанію MyCredit може звернутися по допомогу будь-який повнолітній українець, який має такі документи:

- Паспорт або документ, який засвідчує особу;

- Ідентифікаційний номер платника податків України;

- Особиста банківська картка.

Окрім цього, клієнт повинен мати електронну пошту, тому що реєстрація на платформі передбачає таку умову. Організація може відмовити в отриманні кредиту, якщо користувач буде намагатися його оформити на ім’я іншої особи (навіть, якщо це близька людина).                    

Отримання кредиту на portmone.com

Для заповнення заявки та отримання позики, рекомендується дотримуватися такої послідовності дій:

1. Визначити розмір майбутнього кредиту та порівняти його з термінами. Адже клієнт має розуміти, чи зможе він повернути борг в зазначений час. Не слід пропускати вказані терміни оплати, тому що система нарахує додаткову комісію до суми кредиту.

2. Далі потрібно зайти на сайт MyCredit та почати реєстрацію.

3. Необхідно вписати номер свого телефону у зазначений рядок та підтвердити дію.

4. Тоді користувач отримає повідомлення з кодом. Його потрібно вписати в спеціальне поле на екрані.

5. Потім можна буде зареєструвати особистий кабінет, шляхом введення особистих даних.

6. Після заповнення заявки на оформлення кредиту, клієнт має дочекатися відповіді від компанії.

Як тільки рішення стосовно заявки буде розглянуто і схвалено. Менеджер зв’яжеться з користувачем. Йому надішлють повідомлення, де потрібно буде підтвердити своє рішення отримати позику.