Захист прав споживачів – одна з найпоширеніших проблем у юридичній практиці на сьогоднішній день. Специфіка суперечок, пов'язаних з порушенням прав споживача, полягає в тому, що далеко не завжди товари чи послуги, які останній купує за гроші, відповідають заявленим нормам якості та виправдовують очікування замовника. Частота випадків порушень дає позитивні результати. Інформованість громадян щодо дій у разі порушення законних прав зростає. Багато хто вже зараз знає, що робити в подібних випадках, і користується правом повернення неякісного товару назад продавцю або компенсації за недобросовісно надану послугу. Як альтернатива деякі користуються можливістю часткової компенсації. Ця практика особливо поширена у зарубіжних інтернет-магазинах. Нерідко покупець погоджується з пропозицією усунення недоліків чи шлюбу продукції силами продавця.

Навіть незважаючи на знання та розуміння власного права, досі деяким покупцям не вдається впоратися з проблемою самостійно та домогтися справедливості. Права споживача, встановлені чинним законодавством і що передбачають повернення неякісного товару, насправді не завжди дотримуються. Для того, щоб досягти успіху в захисті власних інтересів та боротьбі з несумлінними продавцями, покупцю елементарно не вистачає досвіду та специфічних юридичних знань. Оптимальним рішенням у таких ситуаціях стає звернення до послуг професійних юристів. Допомога юристів для захисту прав споживачів дозволяє досягти справедливості та задовольнити індивідуальні вимоги до недобросовісного продавця. Великий досвід у сфері дозволяє вирішити питання з мінімальними витратами часу і коштів. У компетенції кваліфікованого юриста є як надання практичних рекомендацій, так і супровід справи за умови досудового чи судового розгляду.

Адвокат в справах щодо захисту прав споживачів в м. Рівне, м. Луцьк

Наші фахівці надають кваліфіковану юридичну допомогу, обстоюючи інтереси своїх клієнтів у досудовому та судовому порядку. Ми займаємося справами розглянутого профілю, надаємо консультації та послуги у вигляді комплексного супроводу вже кілька років. Нам вдалося сформувати грамотну та чітку правову позицію з будь-яких питань цього напряму.