В наш час мати гарний вигляд – дуже просто. Адже існує безліч технологій, які дозволяють побороти старіння. Водночас, треба бути впевненою, що ці методи повністю безпечні для здоров’я та не несуть шкоди.

До однієї з таких технологій варто віднести фотоомолодження обличчя. Це новітня методика, яка, за допомогою спеціального обладнання, стимулює природне відновлення клітин шкіри.

Відомо, що з віком всі процеси в організмі сповільнюються, тому й з’являється в’ялість шкіри, а зморшки вже не зникають. Це пов’язано саме зі зниженням регенеративних функцій. Дану проблему можна частково подолати косметичним шляхом завдяки вмілому макіяжу, але його потрібно буде робити щоразу перед виходом у світ. Що стосується хірургічних методів, то вони несуть певний ризик для здоров’я, мають різні протипоказання. Та й взагалі, не кожна жінка готова лягати «під скальпель».

Проте фотоомолодження не несе жодних ризиків, навпаки, ця процедура стимулює клітини на природному рівні. Тобто, клітини відновлюються самостійно, використовуючи власний ресурс, додатково покращується кровообіг, завдяки чому й відбувається омолодження шкіри й зникнення зморшок.

Єдиними протипоказаннями для фотоомолодження є індивідуальна непереносимість процедури та обмежений набір хронічних захворювань. Про все це можна дізнатись детальніше на консультації з косметологом.

Що таке кавітація тіла

Другою, не менш цікавою технологією є кавітація тіла. Якщо хочеться «скинути років 10», то варто скористатися обома процедурами в комплексі. Тоді чудово буде виглядати не лише обличчя, а й тіло, яке стане струнким та привабливим.

Суть кавітації полягає в видаленні зайвих сантиметрів на тій чи іншій ділянці тіла. Іноді процедуру порівнюють з ліпосакцією, але є одна суттєва відмінність – кавітація не передбачає хірургічного втручання. Видалення жирових клітин здійснюється за допомогою ультразвуку на певній частоті, за рахунок чого жир переходить у рідиноподібний стан і без проблем виводиться з організму природним шляхом (через кров та лімфу).

Треба зазначити, що кавітація – це ідеальний спосіб схуднення без зайвих зусиль. Сама по собі процедура безболісна, комфортна, займає до 90 хвилин, в залежності від зони опрацювання. Аби отримати найкращі результати, знадобиться кілька сеансів. Комусь може знадобитись лише 3-4 сеанси, а комусь – 12. Це все індивідуально, і теж обговорюється на попередній консультації.