У ряді випадків, дійсно, утримання двох-трьох штатних одиниць (або навпаки, надзвичайно великого розгалуженого відділу бухгалтерії) обходиться дорожче, ніж робота сторонньої компанії. Аутсорсинг дозволяє оптимізувати витрати на облік, розраховувати на кваліфіковану допомогу та відповідальність компанії-партнера, що виконує всі операції.

Послуги вигідні тим, хто виконує безліч однотипних операцій чи хоче надійності та точності у роботі від бухгалтера. Юридична компанія «Факторія Груп» пропонує послугу ведення бухгалтерського обліку в ресторанах та кафе. Замовити послугу можна на сайті faktoria-group.com.ua/uk/buxgalterski-poslugi/buxgalterskij-oblik-u-restorani-buxgalterskij-oblik-u-kafe. Досвідчені фахівці допоможуть вам позбавитись від турбот з бух обліком.

Аутсорс бухгалтерії

Послуга аутсорсингу передбачає передачу окремих повноважень зовнішнім професійним фахівцям, які обслуговують компанію-замовника, не будучи її співробітниками. Цей спосіб делегування повноважень особливо ефективний у видах діяльності, що потребують високої кваліфікації персоналу, таких як бухгалтерський аутсорсинг. Принцип послуг полягає у винесенні функцій, пов'язаних із веденням обліку та складанням звітності, за штат фірми.

Чому це може бути вигідно:

  • Наявність значної фінансової економії: якщо на клієнта працює зовнішня бухгалтерія, ціни компенсуються відсутністю витрат на зарплату штатних співробітників, організацію їхніх робочих місць, сплату відрахувань до фондів та податкових органів.
  • Відсутність необхідності самостійно підбирати персонал та перевіряти рівень його кваліфікації. Зазвичай фірми-аутсорсери ретельно стежать за компетентністю своїх співробітників та контролюють якість послуг, тому ймовірність помилок зводиться до нуля.
  • Зведення до мінімуму необ'єктивності: зовнішні співробітники не зацікавлені у приховуванні інформації або її навмисному спотворенні.
  • Можливість виключення людських факторів, таких як відпустка, перебування на лікарняному, оскільки компанії-аутсорсери працюють за договором надання послуг.

Особливості аутсорсу бухгалтерії

Аутсорсинг бухгалтерської діяльності - один з найскладніших видів обов'язків, що передаються зовнішнім виконавцям. Видалені бухгалтери виконують роботу з:

  • налагодження системи обліку у замовника;
  • створення та опрацювання всієї первинної документації;
  • ведення обліку (бухгалтерського, податкового), у тому числі і в електронному вигляді;
  • розрахунку та підготовки необхідних звітів із заробітної плати працівників, податків та відрахувань, інших платежів;
  • консалтингу та інформування замовника про зміни у законодавчих актах тощо.