Метушливе та безперервне життя у столиці України Києві вимагає від кожного з нас бути завжди максимально мобільним та оперативним при цьому незалежно від того, який сьогодні час доби та день тижня. Однак як намагатися організовувати свої поїздки по місту таким чином аби не лише всюди встигати, але й не переплачувати та при чому мати змогу отримувати максимальний комфорт від пересування?!

Найпростіша відповідь на це одвічне питання звісно ж полягає в тому аби звернутися в надійну службу таксі Києва. Саме такою є Таксі 24 з офіційним інтернет-сайтом, що розташований за адресою – https://taxi24.kiev.ua/. Далі пропонуємо вам разом із нами поговорити про основні вагомі переваги компанії, які стовідсотково переконають вас у доцільності вибору Таксі 24 для будь-якої своєї поїздки по місту.

Основні переваги ТАКСІ24. Чим саме служба таксі виділяється на фоні конкуруючих компаній?

Та багато чим. Для початку відзначимо, що ТАКСІ 24 – цілодобове недороге таксі Києва, де працюють досвідчені водії, котрі добре знаються на поїздках по столиці України. Компанія налаштована на те аби кожен із людей, які користувалися її послугами, були максимально задоволені від співпраці. Серед основних переваг ТАКСІ 24 можна виділити не лише водіїв з досвідом роботи, але й також:

  • Наявність у власному автопарку чотирьох класів автомобілів. Мова зараз про стандарт та комфорт, що призначені для перевезення пасажирів та універсал й економ.
  • Клієнти таксі мають змогу привезти сюди друга та на свій бонусний рахунок отримати сто гривень уже після десятої оплаченої другом поїздки. Своєю чергою приведений в таксі друг зможе аналогічно отримати таку ж суму коштів на свій рахунок, проте після кожної п'ятої поїздки. Цікаво що кількість таких друзів, які зможуть користуватися промокодом тієї чи іншої людини, є необмеженою.
  • Працівники компанії завжди швидко реагують на виклики клієнтів та вчасно приїжджають у будь-яке необхідне їм місце.
  • Для більшої зручності пасажирів у тутешньому сервісі є мобільний додаток, а також можливість скористатися різними способами оплати. До слова, Таксі 24 працює у режимі 24/7.

Які ще переваги має Таксі 24?

Окрім послуг таксі, що ними можна скористатися, звернувшись в ТАКСІ 24, варто виділити і ряд інших доволі вагомих моментів. Зокрема зараз ми говоримо про можливість скористатися послугами кур'єрської доставки в Києві, що своєю змогою дає можливість всім охочим суттєво зекономити свій час та кошти, при цьому аж ніяк не відволікаючись від особистих справ та тим самим використавши водія цієї служби у якості персонального кур'єра.

А ще компанія надає професійні послуги з транспортування та евакуації легкових автомобілів з позашляховиками та мікроавтобусами, мотоциклів з квадроциклами та навіть спеціальної техніки за найкращими у місті тарифами. Послуга доступна не лише в Києві, але й по всій Україні.

Для того аби швидко зв'язатися з представником Таксі 24, зателефонуйте сюди безкоштовно з мобільного за коротким номером 413 або (044) 502-24-24, або ж завантажте додаток та оформлюйте замовлення за допомогою нього.