Будь-який колір або поєднання кольорів впливає на емоційне та зорове сприйняття простору приміщення, тобто може візуально зробити кімнату більшою або меншою, суворішою або м'якшою, може змити всі межі або розділити приміщення на зони. Однією з головних якостей товарів для оселі та інтер’єру, які ви знайдете за посиланням https://dim-interior.com.ua/, є саме колір, особливо, якщо мова йде про меблі та міжкімнатні двері. Зрозуміло, що між ними є зв’язок, тому нижче ми відповімо на питання, яким чином кольори цих предметів поєднуються.

Двері та меблі одного кольору

Як правило, спочатку встановлюють у приміщенні двері, а потім до них підбирають меблі. Якщо ви не знаходите на ринку дверей та меблів, які б водночас вам подобалися за дизайном або підходили за геометрією кімнати, можна обрати меблі, оббивка яких збігається з кольором міжкімнатних дверей, або діяти як написано нижче.

Які меблі обрати під темні двері?

У поєднанні з темними дверними полотнами можна використовувати меблі практично будь-якого кольору, які ви знайдете за посиланням за посиланням https://dim-interior.com.ua/mebli-ua, крім чорного. Найбільш вдалою комбінацією кольорів для темних дверей і меблів вважається: чорний - білий. Це класичне співвідношення кольорів, але до темних дверей також підходять такі комбінації: чорний – білий – червоний, чорний – білий – жовтий (помаранчевий), чорний – білий – зелений.

Які меблі вибрати під світлі двері?

Якщо в приміщеннях встановлені світлі міжкімнатні двері, меблі можуть бути червоними, коричневими, бузковими, зеленими, чорними, бордовими, синіми. Все залежить від того, які відтінки мають світлі двері. Дизайнери рекомендують наступні співвідношення кольорів між світлими дверними полотнами та меблями: білий – червоний – пісочний, білий – бежевий, білий – чорний – жовтий, білий – рожевий. Великий асортимент світлих дверей представлений за посиланням https://dim-interior.com.ua/dveri-ua/katalog-mizhkimnatni-dveri.

Для оформлення інтер'єру ефективно використовувати однотонне поєднання кольорів – різні відтінки одного кольору. Таке поєднання дозволить доповнити інтер'єр приміщення невеликими яскравими деталями, що гармонують з основним кольором приміщення.