Стильна оселя – це не лише утилітарні, хоча й красиві речі, які в асортименті представлені за посиланням https://dim-interior.com/. Деякі предмети взагалі мають суто декоративне призначення та не виконують майже жодного іншого завдання, крім естетичного. Це сувеніри, предмети мистецтва, прикраси, текстиль та інші елементи, можливо напівпрактичного призначення, що також беруть участь у створенні оригінального стилю.

Багато предметів декору залишається поза модою і є унікальними. Втім, нижче ми розглянемо варіанти декорування, популярні у 2023 році, завдяки яким можна актуалізувати інтер’єр без ремонту чи перепланування.

Нові тенденції в дизайні декору

Нові інтер'єрні тренди з'являються щосезону — чи можна охопити й використати їх усі? Це зовсім не обов'язково: досить час від часу вносити зміни в обстановку, щоб покращити зовнішній вигляд простору та впустити енергію змін. Наймодніші предмети, що допоможуть вам почуватися сучасно у цьому році, це:

  • Дзеркала з плавними, обтічними формами, із закругленими кутами або у вигляді краплі, на останній кінець – еліптичні та круглі;
  • Картини, фотографії та плакати на стінах без рамок. Як вони кріпляться? За допомогою спеціального спрію, що дозволяє легко, без слідів та забруднень приклеїти зображення до стіни, і також просто зняти його;
  • Природні матеріали: столи з рустикальної деревини чи слебів, штори з льону, меблі з ротанга;
  • Ікебани з сукулентів, гілок та сухостою;
  • Гіпсові панелі, декоративні пано та меблеві фасади, що мають біонічну чи природну стилістику;
  • Неонове підсвічування меблевих ніш та полиць;
  • Вазони та ємності з декоративного бетону.

Слід зазначити, що такі речі, як дерев’яні рейки на стінах чи ширми з них, вертикальне озеленення чи іронічні сувеніри, застосовуються все менше і мода на них скоро зовсім пройде.