Різноманітні завдання покликане вирішити в рекламному бізнесі для зовнішнього вживання все теперішнє різноманіття типів і підтипів конструкцій. Проте, всі інформаційні носії рекламного характеру незалежно від методів їх інсталяції, конструктивних особливостей і розмірів можна об'єднати в три функціональні групи. Йдеться про медіа-носії, іміджеві конструкції і різні вказівники на Magicgroup.com.ua. Останнім часом особливої ​​популярності здобуло брендування автомобілів.

Виступати в якості покажчиків можуть прості вивіски, рекламні щити, штендери чи інші рекламні конструкції, які служать для полегшення пошуків фірм або установ і розташовані поблизу них. Будь-які стандартні конструкції, покликані просувати на ринок послугу або товар, можуть виступати в якості медіа-носіїв і повинні охоплювати цільову аудиторію. Іміджеві конструкції повинні бути обов'язково оригінальними і стильними рекламними конструкціями, виготовленими в точній відповідності з побажаннями кожного замовника. Для будь-яких установ або підприємств це своєрідні візитні картки, якими можуть бути і дахові установки, і лайтбокси, і дюралайти, і неонові або світлодіодні вивіски, і об'ємні букви, замовлені в компанії Магик на http://magicgroup.com.ua/obemnyie-bukvyi/.

Колосальні інформаційні потоки, які в сучасних містах обрушуються на людей, особливо в їх центрах, майже виключають ймовірність на чомусь певному зосередити свою увагу, навіть просто зупинитися і прочитати вивіску. Тому дві основні вимоги повинні визначати конструктивні особливості зовнішньої реклами. Будь-які рекламні носії повинні бути атрактивними, тобто помітними. Це означає, що людина, що знаходиться під перманентним тиском всілякої рекламної продукції, неодмінно повинна саме вашу рекламу виділяти із загальної маси. І друге, - рекламний текст і безпосередньо рекламна конструкція повинні неодмінно запам'ятовуються.