5 найкращих безкоштовних програм для проектування ділянки

Комплекси різних заходів надають людям можливість першокласно оформити присадибні території. Ексклюзивно упорядкувати ландшафт біля заміського будинку може як професіонал, так і любитель дизайнерського оформлення. Для цього рекомендується використовувати таке ПЗ, як програма для планування ділянки. Такі безкоштовні програмні забезпечення допомагають усім охочим облаштувати кожну зону саду. Додатки доступні для кожного домашнього умільця.

Користувачам доцільно заздалегідь ознайомитися з функціональними можливостями сучасних програм для проектування ділянки. Навіть безкоштовні дизайнерські додатки різняться між собою кількістю інструментів і режимів роботи (онлайн, офлайн). Попереднє планування - запорука відмінного ландшафтного оформлення територій. Власники заміських будинків з кожним днем все частіше віддають перевагу спеціальним програмам для планування своїх ділянок. У цьому огляді ви маєте чудову можливість ознайомитися з найпопулярнішими на сьогодні додатками.

Програма для ландшафтного дизайну - затребувані варіанти

Загальна перевага для певних версій - можливість використання з різних сучасних девайсів. Програмне забезпечення, що не потребує грошових вкладень, використовується людьми безкоштовно. Проектувати особисту присадибну ділянку можна з персонального комп'ютера.

Скориставшись версією для портативних гаджетів (смартфони, планшети), розробкою плану можна займатися безпосередньо на території вашого саду. Затребувані безкоштовні програми для дизайну ділянки:

  • Pro Landscape Companion - безкоштовний формат програмного забезпечення з системою проектування для професійних фахівців у галузі ландшафтного дизайну;
  • Garden Planner Online - тріальна версія (з пробним періодом 15 діб), має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, з неї можна роздрукувати розроблений вами план;
  • Gardenia - безплатний застосунок із невеликою бібліотекою проєктів (дерева, доріжки, основні побудови, кущі), вважається поливальним варіантом;
  • iScape - першокласний варіант для використання з айпадів і айфонів, з широким асортиментом інструментів, доповненою реальністю;
  • Plan-a-Garden - англійська безкоштовна версія ПЗ з об'ємним проектуванням ландшафтних об'єктів, чималою кількістю садових культур.

Обирати застосунок для проектування дизайну також варто з урахуванням ОС на вашому смартфоні або планшеті. Є варіанти, які підходять на будь-яку операційну систему, але найчастіше вони призначені для гаджетів з певною операційкою.

Переваги безкоштовного програмного забезпечення

Розширити свої можливості в галузі проектування заміських територій сьогодні може кожен охочий. Вдало підібрана безкоштовна програма для планування ділянки допомагає людям створити незвичайний проект. Головна перевага таких додатків - користуватися інструментами та організовувати поливальні роботи можна абсолютно безкоштовно. Також є можливість встановити програмне забезпечення на доступний для вас мобільний пристрій (смартфон, планшет). Зробити це можна на Андроїд і iOS. Безкоштовні додатки виділяються наявністю важливих для новачків підказок. Водночас функціонал кожної версії зрозумілий навіть для тих, хто ніколи не користувався програмами для ландшафтного дизайну.