Безліч абітурієнтів на сьогоднішній день розглядає своє навчання саме в європейських країнах. Тому що воно якісне і дає можливість набути необхідних знань, досвіду, а також корисних знайомств, які після закінчення навчання дадуть змогу отримати високооплачувану роботу як за кордоном, так і в рідному краю. Засвоєні навички основ бізнесу, архітектури, дизайну, медицини та інших напрямків сприяють хорошій базі для побудови успішної кар'єри, фінансової стабільності та особистого розвитку.

Перевага вибору європейських країн для навчання

Головними перевагами при виборі є такі.

  • Багатий вибір програм. Сфера, яку ви можете для себе обрати, не має значення, оскільки у вищих навчальних закладах знайдеться відповідна програма для вас.
  • Високий рівень можливості влаштування на роботу. Після навчання ваші знання будуть дуже затребуваними серед роботодавців.
  • Міжнародне освітнє середовище. Це одна з головних переваг європейської освіти. Вона являє собою не тільки інтернаціональні знайомства, з різними культурними цінностями, а й різноманітність серед викладачів.
  • Вільне пересування по ЄС. Внаслідок отримання студентської візи вам надається право вільного пересування, що дає можливість подорожувати та відпочивати.
  • Безкоштовне навчання зі стипендією.

Що необхідно для вступу

Для освіти за кордоном вам знадобиться не тільки знання іноземної мови, а й підготовка необхідної документації для переїзду та отримання посвідки на проживання або студентської візи, також відкриття рахунку в банку та ще кілька деталей, а саме:

  • визначитися зі спеціальністю та вишем;
  • пройти підготовку і з'ясувати, чи підходить бал вашого атестата для обраного вишу;
  • скласти вступні іспити (якщо це необхідно).

У сьогоднішніх реаліях пандемії цей процес може суттєво затягнутися і стати не таким легким. Полегшенням можуть стати компанії, що беруть на себе всі ці зобов'язання, а також допоможуть розв'язати всі питання, які у вас можуть виникнути.

Команда професійних співробітників у Slovak Education дасть вам змогу отримати повний супровід від початку до кінця цього процесу.