Інвентар, що використовується квітником при щоденному догляді за рослинами в приміщенні - це фактично знаряддя його праці. Щоб праця була на радість, насамперед потрібен набір інструментів для догляду за кімнатними. Важко забезпечити рослині правильний полив, якщо немає лійки. Предмети інвентарю повинні бути зручними для квітникарів та відповідати своїм функціям, якісний набір садових інструментів для кімнатних рослин купити можна тут https://elsa.com.ua/nabory-instrumentov/.

Отже, що необхідно мати квітникарю, щоб забезпечити рослинам гарний догляд?

Лійка для поливу має довгий вузький носик і знімну насадку - розсіювач. З неї зручно поливати більшість рослин.

Пульверизатор для обприскування рослин. Краще мати два пульверизатори: один для обприскування рослин чистою водою з метою підвищення вологості повітря, а інший – для обприскування хімічними речовинами (препаратами для боротьби зі шкідниками, хворобами рослин) у профілактичних чи лікувальних цілях.

Інвентар для обрізання та формування зовнішнього вигляду.

Гострий ніж для різних цілей – обрізання, зачистка кори, проведення щеплень.

Секатор для обрізки рослин з деревоподібними пагонами.

Ножиці – універсальний інструмент для різноманітних цілей.

Примітка: Всі ріжучі інструменти повинні бути гостро нагостреними і утримуватися в чистоті. Особливо це важливо при живцюванні або формуванні куща. Іржавий, тупий ніж чи секатор не відріже, а вигне стебло чи гілку. Тому краще купити набір інструментів для кімнатних рослин тут https://elsa.com.ua/nabory-instrumentov/, тому що у цьому магазині пропонують тільки якісний товар.

Інвентар для роботи з ґрунтовими сумішами.

Невеликі граблі нагоді для розпушування ґрунту у великих ящиках і діжках.

Маленька дерев'яна вилка знадобиться для розпушування ґрунту у горщиках.

Совок потрібен для перемішування землі та засипання її в горщики при пересадці.

Примітка: У спеціалізованих магазинах квітів часто можна зустріти набір інструментів для кімнатного квітництва - маленькі граблі, вилка і лопатки. Такий набір садових інструментів для кімнатних рослин України купити можна тут https://elsa.com.ua/nabory-instrumentov/.

Термометр для контролю температури повітря в приміщенні, особливо при вирощуванні ніжних та особливо вимогливих до умов утримання рослин у зимовому саду, акваріумі або "квітковому вікні".

Якщо ви хочете, щоб ваші улюбленці росли і радували вас тривалий час, забезпечте їм належний догляд і турботу, та придбайте набір інструментів для кімнатних рослин. Також необхідно придбати спеціальні добрива та добавки, які стимулюють зростання та розвиток квіток. Однак, це далеко не все. Для правильного догляду за рослинами вам знадобиться цілий арсенал спеціальних пристроїв.