Побутовий бензиновий генератор затребуваний як прилад для обігріву та освітлення павільйонів на промислових ринках, будівельних побутівок.

За посиланням на сайт компанії optoweek.com.ua ви можете вигідно придбати надійні бензинові генератори з доставленням по всій Україні!

Призначення та переваги бензогенераторів

Бензинові електрогенератори потужністю 3 – 5 кВт найчастіше використовуються як резервне джерело електроживлення. Їх застосовують на дачах, у приватних будинках із частим відключенням комунальних електричних мереж. Нерідко за нестабільної подачі електроенергії агрегат встановлюють навіть у міських квартирах. Як основне джерело електроенергії, міні-електростанція використовується в гаражних ремонтах, на будівельних майданчиках.

Пройшовши за посиланням https://optoweek.com.ua/uk/benzynovi-generatory/kraftdele ви зможете ознайомитися з каталогом компанії Kraft&Dele. Це новий виробник на ринку України.  Представлені моделі генераторів снащені фірмовим двигуном з мікропроцесором Intelligent Throttle Technology для автоматичного регулювання швидкості роботи двигуна в залежности від навантаження. Такі генератори підходять для підключення чутливої апаратури, побутової техніки, ноутбуків, комп'ютерів, цифрової техніки тощо. Гарантія від виробника 12 місяців.

У порівнянні з дизельним, бензиновий генератор має ряд переваг:

- бензин доступний повсюдно, його вартість практично зрівнялася з дизпаливом;

- мала шумність, менша кількість шкідливих вихлопів (важливі фактори при використанні у закритому приміщенні);

- компактні розміри, мала вага;

- легкий запуск на холоді;

- простота експлуатації та ремонту.

Основні переваги дизель-генераторів (підвищена потужність, великий моторесурс) виявляються при тривалій невпинній роботі. Ці якості користуються попитом для самостійного будівництва, в заміських садибах з великим енергоспоживанням.

Основні критерії вибору бензогенератора

- ціна -безпосередньо пов'язана з потужністю, кількістю додаткових пристроїв;

- умови експлуатації (постійна чи тимчасова);

- довговічність (моторесурс);

- якість виготовлення (залежить від виробника);

- величина експлуатаційних витрат;

- простота обслуговування.

Рівень шуму залежить від потужності, виробника, конструкції корпусу (відкритого чи закритого). Його не можна вважати визначальною характеристикою, оскільки підвищені заходи шумоізоляції значно збільшують вартість генераторів. Більшість споживачів вважають рівень шуму 70 – 75 децибел нормальним.