Де б ви не опинилися, усюди люблять піцу. Це універсальна справа, яка має попит й в Україні, й в Європі, й в країнах Азії та Океанії. Щоб замовити смачну піцу, потрібно лише перейти на сайт https://la.ua/striy/ та оформити замовлення. А от вибрати її може бути не так просто. Попри те, що піци бувають дуже різними, все одно є багато спільних моментів. І якщо ви зможете визначитися з ними, зробити вибір буде набагато простіше. Розгляньмо п’ять порад, які зазвичай дають піцейоли та кухарі.  

Порада перша – оберіть скоринку 

У хорошій піці важливо все. Не виключення й тісто. Воно може бути тонким, товстим, мати бортики з сиром або виконані, як міні хот-дог. Який би тип скоринки ви не шукали, переконайтеся, що вона зроблена належним чином. Дуже часто люди не надають цьому елементу достатньої уваги, оскільки вважають, що головне – це начинка. Але погане тісто та неякісна скоринка можуть зіпсувати найсмачніші інгредієнти топінгу. 

Порада друга – важливість соусу 

Соус служить основою для всіх інших інгредієнтів, тому його має бути не занадто багато. Також він не має перебивати головний смак страви, а лише підкреслювати його. Найпопулярнішим класичним варіантом є томатний соус, виконаний в італійському стилі. Але він не єдиний. Є білі соуси, гострі варіанти та мікси. Орієнтуйтесь на особисті уподобання. 

Порада третя – вибір сиру 

Не слід забувати й про те, що дуже сильно на смак страви впливає саме сир, який використовуються. Існує доволі багато сирів, які використовують в класичних рецептах. Кожен з них має свій смак, який може покращити піцу. Найчастіше в приготуванні піци використовується саме моцарела. Це пов’язано з тим, що вона має яскравий смак та приємну, ніжну консистенцію. Інші сорти сиру зазвичай використовуються в якості доповнені, щоб придати певні відтінки смаку страві. Але щоб магія спрацювала, сир повинен гарно розплавитися при подачі. Також було б краще, щоб його було багато. 

Порада четверта – вибір начинки 

Мабуть, це сама важка частина. Оскільки скільки існує людей, стільки існує й думок про те, яка сама начинка для піци найсмачніша. Хтось виступає категорично проти ананасів, а для когось цибуля чи оливки будуть тим інгредієнтом, який вони точно не бажають бачити у своїй їжі. Саме тому, кращим рішенням буде подивитися меню та вибрати той варіант, який вам сподобається. А якщо це надто складно, наприклад тому, що потрібно підстроїтися одразу під кількох людей, можна самостійно «зібрати» піцу з тих інгредієнтів, які всіх влаштовують. І звичайно не забувайте про сир!

Порада п’ята – спосіб приготування 

В різних піцеріях використовуються різні технології випікання. Це може бути газова духовка, а може дров’яна піч. Другий варіант вважається більш смачним та аутентичним. Піцу на дровах можна замовити на сторінці https://la.ua/striy/.