Нині до вибору потенційних бізнес-партнерів слід ставитися серйозно. Перед підписанням договору необхідно ретельно перевірити контрагента. Такий метод дозволяє переконатися в надійності та сумлінності підприємця, а також не турбуватися про те, що в майбутньому на вас чекатимуть судові розгляди.

Не варто помилково думати, що перевірка ФОП – це щось незвичайне. Ми впевнені, що таку ж саму процедуру обов'язково проведе потенційний партнер, щоб переконатися у вашій благонадійності. Завдяки сервісу Energy Line Invest ви зможете отримати можливість убезпечити себе від можливих проблем та грошових втрат.

Як користуватись базою підприємців Київської області?

Завдяки онлайн-сервісам можна легко та безкоштовно перевірити майбутнього партнера з бізнесу. Державні структури також зацікавлені у чесній та прозорій діяльності підприємців. Як ви бачите можливостей достатньо, щоб перевірити контрагента. Головне не забути ними скористатися перед тим, як укласти договір із партнером, постачальником чи клієнтом.

Якщо у вас виникли сумніви щодо діяльності контрагента, то краще перегляньте інформацію, розміщену на державних ресурсах, або скористайтеся сервісом Energy Line Invest тут https://energylineinvest.com/uk/yurydychni-osoby-po-oblastyam/. Найбільшу популярність мають такі джерела:

  • Єдина база юр осіб Київської області;
  • Державний реєстр фіскальної служби;
  • Реєстр судових рішень.

Ви також можете легко дізнатися, чи є контрагент банкрутом. На сервісі Energy Line Invest представлені дані, зібрані із офіційних державних джерел. Користуючись цим інструментом, ви зможете заощадити свій час та нерви на пошук та перегляд кожного реєстру.

Пошук юр осіб максимально спрощений. Після вводу деяких даних, ви зможете дізнатися про свого контрагента всю найцікавішу та необхідну інформацію.

Повна перевірка юр особи на одному сайті

Ні для кого не секрет, що перевірка ФОП – це необхідний захід, який дозволяє убезпечити свій бізнес та зменшити можливі ризики. На ринку можна зіткнутися як із сумлінними підприємцями, так і з шахраями. Працюючи з компанією, яка не має необхідних дозвільних документів, ви наражаєте свою фірму на невиправдані ризики. Подібне ставлення до справи може спричинити накладення штрафів та подальших судових розглядів. Сервіс Energy Line Invest доступний цілодобово, тому не марнуйте час і перевірте своїх партнерів на надійність.