Перманентний макіяж губ за своєю концепцією нічим не відрізняється від татуажу очей чи брів.

Основними перевагами цього різновиду макіяжу є можливість вибору кольору, його інтенсивність та високий рівень стійкості пігментів. Можна вибрати практично будь-який відтінок для татуажу – від нюду до червоного, рожевого та коричневого.

Ця косметологічна процедура дозволить візуально збільшити губи, зробить їх колір більш виразним та допоможе приховати недоліки.

У наші дні можна виконати татуаж у різних техніках: від легкого промальовування контуру до створення ефекту губ, повністю нафарбованих помадою.

Татуаж губ в акварельній техніці

Це різновид довгострокового макіяжу з пошаровим нанесенням пігменту. За допомогою розтушовки вдається оформити краї без промальовування контуру. У такій техніці виконують перманентний нюдовий макіяж губ з пігментами, максимально наближеними до природних відтінків.

Особливості техніки:

Перманентний макіяж губ https://permanent-make-up.kiev.ua/uk/pudrove-napylenna-gyb в акварельній техніці чудово підкреслює пухкість та спокусливість, допомагає забути про блідість та синюшність губ.

Акварельний перманент виглядає не помітно і не яскраво, тому він не набридає навіть через місяці. За бажання його можна дуже швидко перетворити на яскравий яскравий макіяж і вечірній макіяж.

Перманентний макіяж губ без особливих труднощів дозволяє виглядати доглянуто і натурально, не вдаючись до використання косметики. Метод може застосовуватися незалежно від віку чи прототипу зовнішності.

Ця техніка не підійде за сильної асиметрії.

Помадна техніка

Ця техніка для красунь, які хочуть виділятися серед інших та приковувати погляди. Назва сама говорить про те, як виглядатимуть губи після процедури. Ця техніка використовується, коли клієнт хоче, щоб не просвічувався природний колір губ. М'який макіяж з помадою розтушовування майстер створює, фарбуючи контур і м'яко розтушовуючи пігмент від краю губ до середини. Завдяки цьому створюється ефект яскравості та соковитості, губи виглядають візуально більше.

Особливості техніки:

Така техніка перманентного макіяжу губ може стати чудовою знахідкою для жінок із віковими губами, які втратили колір та стали бляклими. Помадний перманент допоможе візуально розгладити зморшки та значно освіжить обличчя.

Перманентний макіяж у помадній техніці дозволить завжди бути «при параді» і не залишати відбитки на комірцях сорочок і келихах.

Губи після такого татуажу потрібно лише злегка покрити прозорим блиском, і вони виглядатимуть так, ніби їх щойно нафарбували.

Контур із розтушовкою допоможе перекрити пробіли у контуру, що виникли після герпесу.

Підведемо підсумки. Що означає перманентний макіяж?

Перманентний макіяж – це косметична процедура, суть якої полягає у створенні на обличчі довгострокового макіяжу за допомогою перманенту. Ця процедура повністю безпечна для організму, фарба самостійно виводиться із шкірних покривів.

Перманентний макіяж допомагає приховати дефекти зовнішності (шрами, опіки тощо) та підкреслити Вашу індивідуальність. Це чудова альтернатива щоденному макіяжу, що сприяє відчутній економії часу та коштів. З перманентним макіяжем можна сміливо вирушати до басейну, сауни, лазні, тренажерного залу або подорожі, не переживаючи про свій зовнішній вигляд.

Ця процедура не має істотних недоліків, головне знайти хорошого майстра, який досконало знає свою справу та використовує лише професійні матеріали у своїй роботі.