Бренд Twin Set https://twin-set.diforte.ua/ua/ вважається доволі популярним. Більша частина запропонованого одягу створена безпосередньо для жінок, проте в асортименті є й чоловічі луки. На тижні моди, який нещодавно пройшов у Європі, дизайнер продемонстрував зимові речі, які він пропонує носити цього року та на початку наступного. Варто трохи детальніше ознайомитися з запропонованим асортиментом, щоб обрати ту модель, яка найбільше сподобається та допоможе залишатися в тренді у прохолодну пору року.

Чи потрібно носити сукню зверху штанів?

Бренд Twin Set стверджує, що саме так цією зими й потрібно одягатися. Це новий тренд, який раніше ніхто не впроваджував. Так, довгий час існують оверсайз светри, туніки, які можна сплутати з сукнями міні, проте зараз мова йде про міді та максі, які потрібно буде одягати прямо на штани або джинси, якщо людина бажає бути у тренді.

Взагалі, подібне вже можна було бачити десь 30 років тому. Це стара мода, про яку багато хто вже встиг забути. Якщо людина полюбляє щось незвичне та бажає звертати на себе увагу, то слід носити сукні міді разом з доволі широкими та дуже довгими штанами. Слід зазначити, що тканина верху повинна бути невагомою. Наприклад, можна обирати такі матеріали, як шовк, сатин або мереживо.

Наряди з широкими плечима

Вже час згадувати про підплічники, які носили раніше у 80-ті роки. Цей тренд вже продемонстрували всесвітньо відомі бренди за типом Шанель та Гуччі. Тепер і Twin Set пропонує більш бюджетні за ціною наряди, які повністю відповідають загальним тенденціям на осінь та зиму цього року.

Підплічники можна використовувати разом з піджаками, сукнями, сорочками та навіть светрами. Кожен одягається так, як подобається безпосередньо йому. Слід зазначити, що ідеально такий тренд сподобається тим, хто завжди обирає оверсайз. Немає значення чоловік це чи жінка. Підплічники дизайнери рекомендують носити всім.

Яким принтам Twin Set надати перевагу?

Ніхто цього не очікував, але у 2022-ому році модними вважаються візерунки та принти, які беруть свої натхнення у психоделічних напрямках. Важливо, щоб від малюнка просто неможливо було відірвати очі.

Якщо немає бажання звертати на себе таку велику кількість уваги, то тоді краще обійтися такими принтами, як клітка, смужка, горох різних розмірів. Це класика, тому вдасться знайти щось, що підходить до такого тренду навіть серед минулих колекцій Twin Set.

Шкіряні вироби у 2022-ому році теж модні. Вони ідеально підходять для зими, оскільки дизайнер у якості підкладки використовував штучне, проте тепле хутро. Можна обирати не тільки класичні чорні шкіряні піджаки, юбки, шорти, брюки. Серед запропонованого асортименту є наряди зі шкіри з різнокольоровими принтами. Так вдасться завжди бути у тренді та привертати до себе увагу.

Дизайнери рекомендують цього року обирати виключно матову фактуру та краще, щоб фасони трохи підкреслювали фігуру.