Ви хочете знайти все необхідне в одному місці, поспілкуватись з досвідченими мандрівниками, які порадять вам, як вибрати найкращі продукти? Хочете бути впевненим, що товар, що купується, буде найвищої якості? Тоді туристичний магазин Evergo – ідеальне рішення для вас. В пропозиції магазину:

  • намети й тенти;
  • спальники;
  • рюкзаки;
  • туристичні килимки;
  • кемпінгові меблі;
  • туристичні аксесуари та багато іншого.

Магазин Evergo для активного образу життя

Туристичний магазин Evergo пропонує спорядження для кожного мандрівника та любителя фізичної активності. Ми є магазином для активного відпочинку, який поєднує всі найважливіші туристичні бренди в одному місці. Ми цінуємо якість одягу та аксесуарів, тому ви знайдете ретельно відібрані компанії.

Як туристичний магазин, ми орієнтуємося на якість і це те, що ми очікуємо від продуктів. Ми хочемо, щоб у магазині мандрівника був широкий вибір – ми знаємо, що у кожного любителя подорожей смак вимогливий. Як туристичний магазин, ми орієнтуємося на комфорт та одяг, головне завдання яких – покращити запланований вами маршрут. Тут ви знайдете те, що потрібно кожній активній людині, що цінує рух.

Туристичні рюкзаки

Ми пропонуємо широкий вибір міцних та функціональних рюкзаків для повсякденного використання у міських джунглях. У нас також є невеликі велосипедні рюкзаки, рюкзаки для бігу, лижні рюкзаки, рюкзаки для скелелазіння та дитячі рюкзаки. Ми хочемо, щоб ви відчували, що обладнання відповідає вашим заняттям та уподобанням. Наша пропозиція включає середні та великі рюкзаки, трекінгові рюкзаки, які повинні вміщати спорядження протягом багатьох днів під час складних походів. Наші найбільші моделі рюкзаків мають об'єм до 100 літрів.

Намети та спальні мішки

На evergo.com.ua ви знайдете туристичне спорядження та спорядження для людей, які люблять подорожувати, ходити у походи та кемпінги. Наша пропозиція включає як професійні туристичні намети – наприклад, одномісні намети, багатоденні похідні намети, так і багатомісні намети для всієї родини, яка проводить час у кемпінгу. У нашому інтернет-магазині ви знайдете спальний мішок, що підходить для характеру вашої подорожі. Ми пропонуємо пухові, синтетичні та спальні мішки для дітей які ростуть маленькими дослідниками.

Туристичні аксесуари

Дбаючи про комфортний сон в польових умовах, ми пропонуємо великий вибір килимків, матраців й циновок. В активному туризмі не обійтися без гарного освітлення, тому ви можете вибрати з кількох десятків моделей ліхтарів від відомих виробників. Ви знайдете велику кількість кишенькових ножів, які обов’язково знадобляться вам у поході.