Сучасна мода на стрункі тіла з гарними татуюваннями підштовхує молодих людей прикрашати себе малюнками. Однак іноді тату вдається не таким, як замислювалося, або згодом перестає радувати. Тому доводиться вирішуватися з його видалення.

Існує кілька способів видалення тату: за допомогою хірургічного втручання та хімічними препаратами. Обидва методи травматичні та агресивні. Альтернативний варіант – лазерне видалення тату – ефективний та безпечний спосіб. Лазер дозволяє позбутися перманентного макіяжу та татуювань.

Як працює лазер

Лазерне видалення тату https://slim.ua/uk/vidalennya-tatu дозволяє вивести пігмент будь-яких кольорів, що залягає у тканинах на різній глибині. Це можливо завдяки використанню в лазері хвиль різних довжин.

Ефективність процедури обумовлена ​​цілеспрямованою дією лазера на тату. При цьому не чіпаються сусідні здорові тканини.

Лазер не контактує зі шкірою безпосередньо, тому немає ризику підхопити інфекцію. Процедура стерильна та не травматична.

Світло лазера працює імпульсами – розбиває пігмент тату на дрібні фракції, які потім виводяться з організму природним шляхом за допомогою лімфатичної системи. Найбільш ефективно працює неодимовий лазер – сучасне обладнання виключає появу опіків та рубців, що гарантує повне видалення небажаного малюнка на будь-яких ділянках тіла.

Вартість лазерного видалення тату

Вартість видалення тату лазером залежатиме від складності роботи, її площі та кольору. Після першої процедури запускається процес оновлення шкіри, тату значно світлішає. На деяких місцях шкіра повністю очищається з першого разу. Тривалість сеансу залежить від площі оброблюваного ділянки, тобто. необхідної кількості лазерних імпульсів.

Косметолог визначить кількість сеансів та їх періодичність. Для повного видалення тату потрібно пройти повний курс. Прості та не глибокі тату низької щільності виводяться за 3-4 процедури. Для видалення більш складних малюнків із щільним пігментом може знадобитися курс із 5-7 сеансів. Періодичність повторення процедури зазвичай становить 1 місяць. На результат впливає колір шкіри, її щільність (з тонкої шкіри тату видаляється складніше).

Після лазера необхідно протягом 4-6 днів пройти відновлення – не слід піддавати шкіру впливу ультрафіолету, обробляти спиртовмісними та агресивними засобами, відвідувати сауну, баню. Наступний сеанс можна проводити не раніше ніж через 14 днів.

Протипоказання до лазерного видалення тату

Незважаючи на безпеку та ефективність, лазер має ряд протипоказань:

  • період вагітності та лактації;
  • наявність онкологічних захворювань;
  • запальні процеси та пошкодження шкіри в зоні з тату;
  • загострення хронічних захворювань;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • інфекційні захворювання.

Перед видаленням тату за допомогою лазера потрібно проконсультуватися з косметологом.