Якщо зустрічають зазвичай по одягу, то треба всім знати правила поєднання речей в образах. Обираючи той чи інший предмет гардеробу, подумайте, з чим ви зможете його носити або ж чи потрібно вам додатково щось придбати для цього. Розберемося з популярним літнім одягом для чоловіків. Сьогодні шорти є зручним одягом, але навколо них поширюється досить багато питань.

Особливий дрес-код: коли можна та заборонено

І Фарелл Вільямс, і Майкл Джордан, і Даміано Давід продемонстрували, що шорти — це одяг на будь-який випадок. Зірки приходять в шортах на виступи, прес-конференції та офіційні заходи.

Загалом з огляду на ектикет є місця, де шорти заборонено. Можна носить такий одяг на прогулянках, в мандрах, до спортивної зали. Джинсові та моделі з товстих матеріалів можна навіть одягати на напівофіційні заходи та свята.

Короткі чи довгі: чоловіча дилема

У магазині intertop.ua запропоновані чоловічі моделі шортів, які забезпечують потреби та побажання будь-якого чоловіка. Але питання, якої довжини купити собі одяг, залишається у кожного. Враховувати треба такі чинники:

  • власне зріст — відштовхуватись треба від довжини своїх ніг;
  • тип тіла — довгі та широкі моделі можуть візуально збільшувати тіло;
  • ціль купування — наприклад, спортивні шорти для бігу чи плавання мають бути короткими.

Оптимальним варіантом вважають моделі, в яких довжина трішки вище за коліно. Досить для цього декількох сантиметрів. Це стосується і повсякденних моделей, і напівофіційних.

Мішковаті або вільні: про фасон

Досить поширеним питанням стає також вільність крою та відстань від тканини до шкіри. Пов'язаний вибір безпосередньо з типом тіла. Часто чоловіки з яскраво окресленими м'язами вважають, що вільні моделі можуть візуально створити баланс між верхом та низом. Такий варіант може призвести до ілюзії непропорційності.

Правильний варіант насамперед – той, який не заважає вам пересуватися. Не повинно на шортах залишатися багато складок чи навпаки — надто багато місця. У виборі шорт має бути баланс.