У вас є ефір та потрібно зробити обмін Ethereum на Visa/Mastercard UAH? Тоді допоможе спеціалізований сервіс, який дозволяє виконати операцію безпечно, з будь-якої вашої локації, зі збереженням конфіденційності. Достатньо мати доступ до інтернету та створити заявку з наступним проведенням оплати. Обмінник краще обирати автоматизований, з сучасним технічним обслуговуванням та доброю репутацією. Наприклад, це може бути сервіс Let`sPay.

На https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah ви можете виконати обмін ефіру на українську гривню вже зараз. Комісія за послуги одразу вираховується з суми, яку ви отримуєте на картку. Розмір комісії ви знаєте перед здійсненням операції, тож ніяких прихованих платежів. У разі виникнення будь-яких питань ви можете знайти відповіді у Телеграм чаті або звернувшись до операторів служби підтримки. Реєстрація на сайті Let`sPay не є обов’язковою.

Основні етапи операції обміну криптовалюти

Щоб провести обмін Ethereum на UAH, слід перейти на сторінку з відповідним направленням. Далі просто заповніть запропоновану форму, в якій вказуйте:

  • суму ефіру, яку плануєте обміняти на гривні;
  • адресу електронної пошти;
  • номер мобільного телефону;
  • номер банківської картки Visa/Mastercard, на яку слід завести грошову виплату;
  • коментар (за бажанням).

Далі необхідно погодитись з правилами користування сайтом та нажати кнопку «Обміняти». Якщо все правильно, ви перейдете на наступну сторінку для виконання оплати. Вам нададуть реквізити, на які слід перевести криптовалюту. Після оплати та всіх підтверджень (яких вісім), грошовий еквівалент у гривні буде перераховано на вказану вами банківську картку. Пам’ятайте, що ваш банк також може знімати комісію при зарахуванні коштів на рахунок.

Якщо при введенні номера картки ви помилились та гроші відправлені іншому отримувачу, операція є незворотною. Тому при заповненні заявки ретельно перевіряйте всі реквізити.

Поширені питання про обмін ETH

  • Який ліміт по сумі обміну?

При заповненні заявки ви одразу побачите, якою є мінімальна та максимальна сума обміну. Якщо вам знадобиться збільшення резерву, зверніться до служби підтримки сервісу.

  • За яким курсом відбувається обмін криптовалюти?

Курс обміну прив’язаний до котирувань на біржі Binance. При цьому фіксація курсу відбувається на момент оплати, а не під час формування заявки. Тому сума може відрізнятись при зарахуванні коштів на картку банку. Обов’язково враховуйте це!

  • Які картки Visa/Mastercard підтримує онлайн-сервіс обмінника?

Наразі https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah підтримує гривневі картки Visa/Mastercard. Більше інформації ви знайдете на сайті компанії.