Багато хто у Львові помічає, як взимку після початку опалювального сезону та влітку за появи спеки в приміщенні стає сухо. Таке повітря шкодить здоров’ю, тому що створює сприятливе середовище для деяких бактерій. Також воно зменшує здатність людського організму чинити опір. Тому були винайдені зволожувачі повітря. Які функції вони виконують ― дізнаєтесь зі статті.

Зволоження шкіри

Сухе повітря спричиняє виникнення неприємних симптомів. Шкіра починає втрачати вологу, з’являються свербіння, лущення, тріщини, почервоніння, відчуття стягнутості. Особливо вразливі руки та губи, оскільки там менше сальних залоз. Ви можете використовувати креми чи помади або усунути причину цього явища ― придбати зволожувач повітря для дому у Львові.

Захист горла

Якщо в приміщенні мало вологи, це спричиняє сухість голосових зв’язок. Вони починають видавати рипучі звуки. Тривале подразнення горлянки може стати причиною хрипіння. Сухість знищує бар’єр для проникнення шкідливих мікроорганізмів у верхні дихальні шляхи. Вологе повітря пом’якшує слизові оболонки, змащуючи їх, відновлює захисну функцію.

Заспокоєння носових пазух

Низький рівень вологи висушує слизові оболонки. Окрім відчуття дискомфорту, він стає причиною головного болю, носових кровотеч. Зволоження пазух ― дієвий спосіб позбутися закладеного носа. Внутрішня оболонка заспокоюється, залишки слизу виходять назовні, симптоми застуди полегшуються.

Волосинки в пазухах працюють як захисний бар’єр, стримуючи також пил, бруд, частинки плісняви. Проте сухість не дає змоги якісно виконувати цю функцію. У зволоженому просторі шкідливим мікроорганізмам виживати складніше, вони не можуть пересуватися, осідають, у результаті повітря очищується, а волосинки та слизова оболонка утримують забруднення.

Сухе повітря створює обмеження для дихання, спричиняючи хропіння. Зволожувач може сприяти зменшенню неприємних звуків, якщо немає інших обставин.

Підтримування росту рослин

Більшість популярних кімнатних квітів вивезені з тропічного клімату. Зростаючи в джунглях, вони піддавались впливу високого рівня вологи в повітрі. Сухість спричиняє пожовтіння листя, закручування кінчиків, затримку росту, відсутність цвітіння. Це стосується не всіх різновидів рослин. Проте зволожувач повітря підвищує шанси квітника на виживання. Тому рекомендовано зайти на сайт allo.ua у Львові, який пропонує широкий асортимент техніки різних брендів.

Додаткові функції

Зволожувачі повітря також:

  • ароматизують ― не дають молекулам неприємного запаху проникати між іншими частинками;
  • вентилюють ― пил стає важчим, осідає, виникає відчуття свіжості;
  • іонізують ― збагачують від’ємно зарядженими атомами кисню.

Тому зволожувачі ― прилад, який дає змогу уникати проблем зі здоров’ям. Обирайте модель і насолоджуйтесь чистим та свіжим повітрям.