Криптовалюта стала надзвичайно популярною за останні кілька років, але багато споживачів та інвесторів можуть поставити питання, чим викликаний такий ажіотаж. Навіщо комусь вибирати криптовалюту, якщо їхня місцева валюта відмінно підходить для більшості речей? Навіщо комусь інвестувати у криптовалюту? Якщо не знаєте – слідкуйте за новинами крипти на сайті https://cryptonovunu.com.ua/, де публікуються актуальні новини, статті, огляди, які допоможуть розібратися в цій непростій темі.

Насправді використання криптовалюти та інвестування в неї має багато переваг. Розглянемо основні з них.

1.     Прості транзакції

Криптовалютні транзакції можна здійснювати легко, з низькими витратами та більш конфіденційно, ніж інші транзакції. За допомогою простого додатка для смартфона, апаратного гаманця або обмінного гаманця кожен може надсилати та отримувати різні криптовалюти.

2.     Безпека

Якщо хтось не отримає доступ до закритого ключа криптогаманця, він не зможе підписувати транзакції або отримувати доступ до ваших коштів. Однак, якщо ви втратите закритий ключ, ви також не зможете відновити свої кошти.

Крім того, транзакції захищені системою блокчейна та розподіленою мережею комп'ютерів, що перевіряють транзакції. Чим більше обчислювальної потужності додається до мережі, тим безпечнішою вона стає.

Будь-яка атака на мережу і спроба змінити блокчейн вимагатиме достатньої обчислювальної потужності для підтвердження декількох блоків, перш ніж решта мережі зможе перевірити точність реєстру. Для популярних блокчейнів, таких як Біткойн або Етеріум (CRYPTO: ETH), такі атаки обходяться надто дорого.

Випадки злому криптовалютних облікових записів зазвичай пов'язані з поганою безпекою на централізованій біржі. Якщо ви зберігаєте свої криптоактиви у власному гаманці, це набагато безпечніше.

3.     Диверсифікація портфеля

Криптовалюта стала відома як некорельований клас активів. Криптовалютні ринки значною мірою функціонують незалежно від інших ринків, та їхня поведінка ціни, як правило, визначається факторами, відмінними від тих, що впливають на акції, облігації та товари.

Будь-який актив, який виріс на мільйони процентних пунктів лише за дванадцять років, як це сталося з рядом криптовалют, явно не пов'язаний ні з чим іншим. Але варто зазначити, що останні кілька років криптовалюти почали іноді торгуватися в тандемі з акціями протягом коротких періодів часу.