Будь-яка спеціалізована форма одягу має відзнаки. Так, наприклад, такі відзнаки допомагають відразу зрозуміти, що перед вами знаходиться поліцейський, рятувальник, лікар або інший фахівець. Спеціальні нашивки на одяг – це особлива частина форми, яка має бути виготовлена ​​за чітко розробленим зразком, якісними нитками чи іншими матеріалами.

Де замовити нашивки?

Якщо ви займаєтеся виробництвом військової або іншої форми, вам може знадобитися підрядник, який пропонує якісні нашивки будь-яких підрозділів на замовлення. Компанія «Символіка» - це спеціалізована компанія, яка пропонує надійні послуги з виготовлення нашивок у будь-якій формі. Наприклад, тут зроблять нашивки для:

Збройних сил України;

Поліції та Національної Гвардії;

•  Навчальних закладів різного спрямування;

•  Державної прикордонної та митної служби;

•  Охоронних підприємств;

•  Медичних установ;

•  Рятувальників;

•  І так далі.

Послуга актуальна також у випадках, коли форму для військових чи інших бригад допомагають шити волонтери. Наприклад, під час військового чи надзвичайного стану. Так, навіть якщо тканина трохи відрізняється від встановленого зразка, то нашивки повинні відповідати формі. Тому важливо замовити їх у спеціалізованій компанії «Символіка». Тут не лише суворо дотримуються стандартів, а й роблять нашивки максимально якісними, щоб вони змогли прослужити у складних та екстремальних умовах тривалий термін.

Нашивки для військових підрозділів

За посиланням symvolika.com.ua/embroidery/ZSU/ ви знайдете безліч нашивок, які розроблені для окремих бригад та сил. Наприклад, є якісні та надійні варіанти для територіальної оборони, члени якої займаються патрулюванням міст та критичної інфраструктури. З такими нашивками всі перехожі одразу розумітимуть, що перед ними є боєць територіальної оборони.

Є тут нашивки окремих видів військ, які надягають воїни певних підрозділів. Адже різні бригади та підрозділи можуть мати окремі відзнаки, у тому числі і нашивки на військовій формі. Можна замовити невелику нашивку, де буде відображено прізвище солдата, його групу крові та іншу інформацію.

Вибрати нашивки та оформити замовлення на їхнє виробництво ви можете за телефонами компанії «Символіка» або в онлайн режимі. Вартість роботи з огляду на високу якість цілком доступна. Купуйте нашивки для своїх підрозділів та бригад, адже вони є важливою частиною і для підняття військового духу.